ענבר

ענבר שגיב שוקרי, בעלים ומנכ"ל בפועל.
שפות: עברית אנגלית צרפתית.
תואר שני במנע"ס
נשואה + 4

"זמנהוף - שירותי תרגום" היא חברת תרגומים ותיקה המספקת שירותי תרגום מקצועיים עבור לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. בין לקוחותינו משרדי עו"ד,אתרי אינטרנט רבים, בתי מלון ואולמות כנסים, חברות ישראליות ובינלאומיות רבות, מכללות ואוניברסיטאות ועוד

התפקיד שלנו ב"זמנהוף - שירותי תרגום" הוא לצוות לכל תרגום ותרגום את המתרגם המתאים ביותר על ידי בחינת שפת האם, ובחינת תחום המומחיות של כל מתרגם. לדוגמה, תרגומים מתחום הרפואה זקוקים לאיש מקצוע בעל רמה של שפת אם בשפת המקור אשר נדרש לתרגם ממנה כדי שיוכל לתרגם ברמה גבוהה את הז'רגון הרפואי בצורה מדויקת ולכלול את מונחים רפואיים מתאימים.

לצד תרגום רפואי מקצועי אנו מציעים מגוון שירותי תרגום מקצועיים והנפוצים בהם הם תרגום משפטי למשרדי עורכי דין וערכאות משפטיות, תרגום אתרים מקצועי כלומר הוספת שפה נוספת אל אתר האינטרנט שלכם

ובנוסף אנו ערוכים להציע תרגום מסמכים וטקסטים עבור פרויקט תרגומים בכל קנה מידה אל למעלה מ25 שפות המתרגמים שלנו ב"זמנהוף-שרותי תרגום" נבחרים בקפידה רבה, ובעלי ניסיון רב במלאכת התרגום. כל מתורגמן שולט בשפת המקור ובשפת היעד ברמת שפת אם וכמובן מומחה בתחום התרגום הספציפי.

צוות המתרגמים שלנו

חשוב לנו להדגיש כי כאשר אתם עובדים עם "זמנהוף - שירותי תרגום", אתם נהנים מצוות שלם שמכיר אתכם ואת הפרויקט שלכם באופן אישי, ומפיק עבורכם תרגום מקצועי, פעם אחרי פעם....זמנהוף שירותי תרגום עם המומחים!

בקרת איכות לכל תרגום

התרגומים עוברים בדיקה קפדנית של עורכים לשוניים ומתרגמים נוספים על מנת להבטיח את איכות התרגום. בקרת איכותו של התרגום מטעם מתרגם מקצועי נוסף מקטינה את הסיכויים לתיקונים נוספים ומבטיחה תרגום איכותי ומדוייק.

חברת תרגומים מקצועית

איתנו תהנו מתרגומים איכותיים ומהירים במחירים מעולים! הודות לצוות מתרגמים מורחב אנו יכולים להציע מחירים אטרקטיביים במיוחד ועובדה זאת לצד שירות תרגומים ברמה הגבוהה ביותר הופך את הבחירה ב"זמנהוף שירותי תרגום" לצעד נכון, חכם ומשתלם.

צוות המתרגמים הגדול בישראל

תפקידה העיקרי של חברת תרגומים היא לאגד ולחבר יחדיו צוות מתרגמים רחב ועשיר ככל האפשר. בצורה זאת אנו יכולים להתאים את המתרגם הנכון ביותר לטקסט אותו אתם מבקשים לתרגם הן מבחינת שפת המקור ושפת היעד, הנושא בו עוסק הטקסט המדובר ובין אם מדובר על טקסט מקצועי או טקסט כללי וכו.

אם אתם זקוקים לשירותי תרגום מקצועיים אנו חברת התרגומים בשבילכם ושמים לנו לדגש לספק שירות מהיר ואיכותי לכל פרויקט תרגומים, קטן או גדול. פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לתרגום הטקסט הרצוי ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים לדעת עוד?

זקוקים לחברת תרגומים שעומדת מאחורי הסלוגנים? פנו היום אל זמנהוף שירותי תרגום ותהנו מתרגום מהיר, קריא, איכותי וקולח אשר ונאמן למסמך המקור. אנו מספקים שירותי תרגום בכל שפה ועבור כל סוגי הטקסטים ובין אם מדובר על טקסט דיגיטלי, מסמך פיזי או תרגום סימולטני בכנסים ובבתי המשפט.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il