תרגום שיווקי מדויק ונכון עושים עם מתרגם מומחה
תוכנית שיווקית נכונה היא הדרך היחידה שמוכחת ביכולתה להביא קהל לקוחות חדש אל בית העסק שלכם ועשויה אף לשלוט במידת הקנייה והנאמנות של הלקוח הפוטנציאלי למותג שלכם.

כיום, לשיטת השיווק יש יכולות ויתרונות רבים והיא הגורם המרכזי בכוח הקנייה. הצורה בה אנו מציגים את הדברים היא שתגרום ללקוח אם לקנות או לאו. בתרגום שיווקי חשוב לתרגם את המלל בצורה כזו שתרגום הטקסט לשפת היעד תהיה בדרך כזו שתעביר את המסר השיווקי לא רק בצורה הטובה ביותר אלא גם בצורה כזו שתתאים לקהל היעד.

להלן כמה נקודות חשובות שכדאי לשים לב אליהם בבואך לתרגם תוכן שיווקי

  • תרגום נכון הוא תרגום שניתן להשתמש בו על מנת לבטא רעיון מסוים במדויק. כשאנחנו בודקים שירותי תרגום שיווקי עלינו לבדוק את הדברים לעומק כדי לא ליצור מצב שההשקעה תרד לטמיון. אצלנו בזמנהוף שרותי תרגום – מעסיקים מתרגמים שמתמחים בתרגום שיווקי, ובפנייתך אלינו הבקשה שלך תועבר למתרגם המומחה ביותר לתרגום לשפה ועם זאת מתמחה בתרגום שיווקי.
  • יש להגדיר את קהל היעד ומטרת הטקסט – אנו יודעים כיצד להעביר מסר שיווקי כך שייקלט ויתקבל בהצלחה אצל דוברי שפה שונה, כמו קהל היעד שלכם, בשפת היעד של התרגום. לעתים מתרגם מצוין יידע לייעץ לכם איך ניתן להתאים בצורה נכונה יותר את המסר השיווקי לקהל יעד בעל שפה ותרבות שונות
  • כדאי לבדוק תמונות, משפטים ומושגים אותם אתם רוצים להציג , השתמשו בסמלים גלובליים, ישנם סמלים שהם שימושיים בכמה מדינות ומובנים שיכולים לעשות את עבודת התרגום השיווקי לפשוט יותר.
translation-quote

כאשר אתם פונים אל זמנהוף תרגומים, אתם פונים אל חברה המומחית בתחום של תרגום שיווקי, אנו שואפים למצוינות בכל תחומי התרגום ובפרט בתחום של תרגום שיווקי. אנו בחברת זמנהוף מעסיקים צוות של מתרגמים עם מומחיות בתחום של תרגום שיווקי וניהול המותג.

תוכלו לתרגם אצלנו מסמכים שיווקיים כך שהתרגום שלהם ישמור על אפקטיביות המסר השיווקי ואף יעצים אותו. תרגום מצוין של טקסט שיווקי שומר ומחדד את המסר השיווקי ואף מעצים את האפקטיביות שלו.

אנו מתרגמים מגוון מסמכים שיווקיים כגון: מיילים שיווקיים, מאמרים שיווקיים, אתרים שיווקיים, הודעות לתקשורת, ועוד מגוון מוצרים של תרגום שיווקי באיכות בלתי מתפשרת וברמה גבוהה. חברת זמנהוף שירותי תרגום קנתה לה שם כחברה מובילה ומצטיינת בתחום של תרגום שיווקי.

כאשר אתם או אנשי השיווק שלכם מנסחים את מסמכי השיווק שלכם, מטרתכם היא שהמסר השיווקי ייקלט ויגיע אל קהל היעד בצורה הטובה והיעילה ביותר. התרגומים השיווקיים שלנו לא רק מעבירים את המסר, שומרים על המסר חד וברור, אלא לפעמים אף מחדדים ומחזקים אותו.

כאשר אנו מתרגמים תרגום שיווקי אנו מקפידים כי המתרגמים שלנו יבינו את המהות של העסק שלכם ואת המסר השיווקי שלו, הבנה עמוקה בלבד של המסר השיווקי תיצור תרגום שיווקי מצוין שמגיע לרמתו של טקסט המקור ומעביר את כוונותיו ותוכנו בצורה חכמה נכונה ובהירה ואף יותר מכך.

 תרגום טקסטים שיווקים עם המומחים

אנו בחברת זמנהוף תרגומים בעלי ניסיון רב בעבודה עם חברות שיווק, חברות קידום מכירות, משרדי פרסום מכול הסוגים, חברות קידום אתרים ועוד. התחום השיווקי שלנו מושקע ויש לנו צוות מתרגמים מיוחד שזהו תחום העיסוק המרכזי שלו. מדובר באנשי שיווק בעלי ידע מעולה בשפות שיכולים להבין את המסר השיווקי שלכם ולהעביר אותו בחכמה ובתחכום אל קהל היעד הדובר שפה אחרת.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il