אל תאמר , אני אבקש מחבר או מאמא שלי לתרגם את זה , לעיתים זה ממש לא מספיק , תרגום טוב הוא תרגום של מתרגם מקצועי , אשר שפת האם שלו היא שפת היעד של התרגום.אל תאמר אני איעזר בגוגל למונחים המקצועיים , מתרגם מקצועי יודע גם את המונחים המקצועיים וגם לשייך אותם במהלך הכתיבה שלו.

מתרגם בכתב לא בהכרח יכול להיות מתרגם בע”פ , וגם ההיפך. מתרגם בכתב יכול להיות מאוד מקצועי אך ללא יחסי אנוש טובים , אולי הוא יגיע באיחור לפגישה , אולי לא יידע לתווך טוב בין הצדדים , למתרגם בע”פ יש יתרונות רבים מעבר לתחום התרגום הצר?

מתרגם בע”פ צריך להיות נחמד , איש שיחה , חייכן?

תרגום ע”י מתרגם מקצוען ככל שיהיה חייב לעבור בדיקה של מתרגם נוסף , תמיד עין נוספת יכולה למצוא טעויות או משפטים לא מובנים או כתיבה קולחת.

היתרון בחברת תרגום הוא שאנו מחויבים ללוח זמנים , במידה ויש תקלה תמיד למשרד תרגום יהיה גיבוי , ויכולת לאתר בעיות בזמן אמת. העקביות בתרגום מאוד חשובה , לא יכול להיות שפעם נקרא למונח מסוים x , ופעם נקרא למונח אחר באותו תרגום y , עובדה זו מאוד חשובה שכן כאשר תרגום הוא מאוד דחוף ויש צורך לפצל אותו בין כמה מתרגמים כדי לעמוד בדד ליין שהציב לנו הלקוח.

חברת תרגומים רצינית ומקצועית אשר מכבדת את עצמה תבקש ממתרגם אחד לעבור על כל החומר ולדאוג לאחידות במונחים ובסגנון כתיבה אחיד לכל המתרגמים.

חברת התרגום הופכת להיות השותף הפעיל שלכם לפרויקט התרגום , מעניקה טיפים , הנחיות , ותמיכה מקצועית לאורך כל הדרך.בכל תהליך תרגום יש חשיבות רבה לשיתוף פעולה בין הלקוח למתרגם.

בחברת תרגום מקצועית יש גיבוי לטקסטים שתורגמו אצלה , אם אבד לכם הקובץ או שהלכם לאיבוד בכל המיילים והקבצים , תמיד תוכלו להתקשר למשרד התרגומים ולבקש שישלחו שוב.

התחייבות לאיכות

מנהלי הפרויקטים בחברת תרגום בוחרים בשבילכם את המתרגם המתאים לפי שפת האם שלו , תחום התמחותו , ומקצועיותו באופן כללי , תכונות חשובות מאוד לביצוע תרגום טוב , את התכונות  הללו רק משרד התרגום יכול לדעת לאחר ניסיון רב שנים עם אותו מתרגם.הלקוח מכיר את המוצר שלו הכי טוב ולכן אנו מעודדים אותו להעיר הערות ולהכשיר אותנו להיות מתרגמים טובים יותר עבורו.

אנו מעודדים אותו להנחות את המתרגם עוד לפני תחילת התרגום , לשלוח מילון מונחים , הנחיות חשובות , כדי לחסוך זמן לאחר סיום התרגום של  תיקוני לקוח , ולחסוך זמן ללקוח עצמו.תודה שקראתם

זמנהוף שירותי תרגום – חברת התרגומים של ישראל

זמנהוף שירותי תרגום מתגאה במתן שירותי תרגום באיכות הגבוהה ביותר. עם צוות המתרגמים הגדול והמגוון ביותר בישראל ובקנה מידה בינלאומי אנו ערוכים לספק לכם תרגום מקצועי בצורה מהירה במיוחד ועבור טקסטים מכל סוג כולל ולא רק תרגום מסמכים משפטיים, תרגום מסמכים מדעיים, תרגום אתרי אינטרנט, תרגום תוכנות ועוד.

פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il