תרגום לאנגלית - יותר מ500 מליון עם אנגלית כשפת אם

תרגום לאנגלית - יותר מ500 מליון עם אנגלית כשפת אם
אנגלית היא השפה המדוברת בעולם אך מגיעה שנייה במספר האנשים אשר דוברים אותה כשפת אם. האינטרנט וגם רוב מערכות התוכנה, האתרים ואפילו עולם העסקים מתנהלים באנגלית. השפה האנגלית מדוברת לרוב בארצות: ארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, קנדה, אירלנד, בליז, ניו זילנד, פיליפינים, סיירה לאונה, איי שלמה, מדינות רבות בקריביים ועוד. אנגלית היא השפה המשתלמת ביותר וכל אתר מוצרים רציני מחזיק תרגום אתר גם באנגלית.

תרגום לסינית - יותר מ1,100 מליון איש מדברים סינית.

תרגום לסינית - יותר מ1,100 מליון איש מדברים סינית.
השפה הסינית היא השפה הנפוצה בעולם ומדוברת במדינות סין, תאילנד, קמבודיה, ברוניי, אינדונזיה, מלזיה, מונגוליה, פיליפינים ,סינגפור, טייואן ונשמרת באדיקות ע"י מהגרים סיניים ברחבי העולם. תרגום לסינית הפך פופולרי בישראל במיוחד בעשור האחרון וזאת לנוכח הצמחיה הכלכלית האדירה שמגיעה מהמזרח כולו. אנשי עסקים ישראלים רבים הפנו את הפרוייקטים שלהם אל סין ואנו עדים לגל יבוא שמגיע מסין וכתוצאה הפך תרגום לסינית להכרח

תרגום לערבית – 235 מליון דוברי ערבית ברחבי העולם

תרגום לערבית – 235 מליון דוברי ערבית ברחבי העולם
ערבית היא אחת השפות המדוברות בעולם. אין היום מדינה שאין בה מיעוט רועש ורוגש של ערבים מוסלמים או נוצרים והיא השפה הראשית במדינות כמו מצרים, סודאן, אלג 'יריה, מרוקו, תוניסיה, לוב, ערב הסעודית ועוד.. גם במדינות המתועשות בעולם כמו ארה"ב קיים מיעוט לא קטן של ערבים. תרגום לערבית דורש מתרגם מקצועי שכן הערבית היא ציורית ביותר ויש לכל ביטוי משמעות שחייבים להבין כדי לשמור על איכות ואוטנטיות התרגום

תרגום לספרדית – יותר מ330 מיליון איש דוברי ספרדית

תרגום לספרדית – יותר מ330 מיליון איש דוברי ספרדית
ספרדית היא השפה השלישית המדוברת בעולם! אם אתם מחזיקים אתר בינלאומי שמוכר סחורה או שירות, או אפילו רק מספר על משהוא כדאי לתרגום אותו לספרדית. תרגום לספרדית חוצה גבולות והיא מדוברת כיום במדינות: אנדורה, ארגנטינה, בליז, בנין, בוליביה, צ 'ילה, קולומביה, קוסטה ריקה, קובה, אקוודור, אל סלבדור, גואטמלה, הונדורס, חוף השנהב, מדגסקר, מאלי, מקסיקו, מרוקו, ניקרגואה, ניז 'ר, פנמה, פרגוואי, פרו, ספרד ועוד.

תרגום לפורטוגזית – 170 מליון דוברי פורטוגזית

תרגום לפורטוגזית – 170 מליון דוברי פורטוגזית
השפה הפורטוגזית היא לא רק בוסה נובה וטיולים באירופה אלא שפת ענק בינלאומית אשר מדוברת במבחר מדינות כמו אנגולה, ברזיל, קייפ ורדה, צרפת,-גינאה ביסאו, מוזמביק, פורטוגל ועוד דוברי פורטוגזית רבים ברחבי העולם. תרגום לפורטוגזית דורש מתרגם אשר מגיע ממדינת היעד. כל איזור או מדינה בה דוברים פורטוגזית מחזיק בניב, סלנג ולינגו משל עצמו. עם זמנהוף שירותי תרגום תהנו מתרגום מהיר, מקצועי ומדוייק לפורטוגזית.

תרגום לרוסית – 180 מליון דוברי רוסית בעולם העסקים

תרגום לרוסית – 180 מליון דוברי רוסית בעולם העסקים
השפה הרוסית תמיד היוותה דלת לעסקים במזרח. בשנת 1991 התפרקה ברית המועצות למספר מדינות כמו ארמניה, אזרבייג'ן, בלארוס, אסטוניה, גאורגיה, קזחסטן, קירגיזסטן, לטביה, ליטא, מולדובה, הפדרציה הרוסית, טג'יקיסטן, טורקמניסטן, אוקראינה ואוזבקיסטן, ישראלים רבים מנהלים עסק פעיל אל מול אחת מהמדינות האלה והיצוא הישראלי מחייב בפעמים רבות תרגום עברית לרוסית ע"י מתרגם מקצועי.

תרגום לגרמנית – 98 מליון דוברי גרמנית

תרגום לגרמנית – 98 מליון דוברי גרמנית
גרמנית היא אחת השפות המדוברות בעולם ומדברים אותה אזרחים במספר גדול של מדינות וביניהם אוסטריה, בלגיה, בוליביה, Rep. צ 'כית, דנמרק, גרמניה, הונגריה, איטליה, קזחסטאן, ליכטנשטיין, לוקסמבורג, פרגוואי, פולין, רומניה, סלובקיה, שווייץ ועוד. תרגום לגרמנית עושים עם המומחים בתרגומים. כל מדינה חייבת בניסוח אישי. תרגום משפטי לדוגמה לחתימת חוזים והסכמים מחייבים מתרגם אשר הוסמך לכך ויש להציג אישור של המתרגם.

תרגום ליפנית –125 מליון דוברי יפנית

תרגום ליפנית –125 מליון דוברי יפנית
יפנית הפכה לשפה מבוקשת ביותר בעולם העסקים הבינלאומי וחברות רבות מהשוק הישראלי והבינלאומי פונות אלינו בבקשת תרגום ליפנית עסקית. בתור אחת הכלכלות המובילות בעולם ומובילה טכנולוגית וחידושים יש תמיד מקום להזדמנות עסקית אל מול חברות יפניות. השפה היפנית מדוברת לרוב במדינות יפן, סינגפור, טייוואן אשר הפכו למעצמות יצוא של טכנולוגיה. ובמקביל נמכרים מוצרים ישראלים רבים ביפן

תרגום לטורקית – 71 מליון דוברי טורקית

תרגום לטורקית – 71 מליון דוברי טורקית
טורקיה עם אוכלוסיה של למעלה מ70 מליון איש הפכה למעצמה איזורית ומדינה מתפתחת מבחינה עסקית וחברתית. למרות חילוקי דעות פוליטיים יש לישראל ולטורקיה קשרים עסקיים חשובים ועסקים רבים בטורקיה תלויים בעסקים עם ישראל ובתיירות הישראלית בטורקיה. תרגום לטורקית מחייב מתרגם מקצועי אשר דובר את השפה כשפת אם. מבנה השפה והמילים הוא יחודי ודורש מתרגם יחודי כדי לשמור על מקוריות הטקסט.

תרגום לצרפתית – 72 מליון דוברי צרפתית

תרגום לצרפתית – 72 מליון דוברי צרפתית
צרפתית היא ללא ספק אחת השפות האהודות בעולם ורבים אוהבים אותה בשל הביטויים וצורת ההגיה אשר נחשבת לרומנטית וציורית. צרפתית היא שפה נפוצה ביותר וקיימים ריכוזים גדולים בעולם בהם דוברים צרפתית גם מחוץ לצרפת. צרפתית מדברים גם במדינות כמו אלג 'יריה, אנדורה, בלגיה, בורקינה פאסו, בורונדי, קמבודיה, קמרון, קנדה, צ' אד, איי קומורו, קונגו, ג 'יבוטי, צרפת ועוד תרגום צרפתית עם זמנהוף שירותי תרגום במחיר מעולה