תרגום עסקי לסינית הפך למצרך נדרש בזמנים אלו. הכפר הגלובלי שלנו הפך למעצמה וישראלים רבים מייבאים ומייצאים אל כל רוב חלקי העולם. בעשור האחרון הפכה סין למעצמה כלכלית וכך נולד ציבור רחב של סינים עם כח רכישה. עסקים בסין הם הרבה פעמים עסקים בהונג קונג כיוון שרוב החברות ובעלי עסקים מחזיקים את משרדיהם בהונג קונג. רובנו מכירים את ההיסטוריה בו החזירה בריטניה את הונג קונג לסין בשנת 1997. מאז ועד היום צמחה הונג קונג בשיעור מדהים וכיום גרים בה למעלה מ7 מליון אנשים והיא אחת משלושת הערים הגדולות בסין.

תרגום עסקי לסינית מתאים למתרגמים מקצועיים בלבד. הלך הרוח הסיני ומנהגי התרבות הסיניים דורשים מתרגם סיני אשר מבין את הדקויות והלינגו הסיני. בסין מגוון דמוגרפי רחב אך הקבוצה האתנית הגדולה והרחבה ביותר בסין נקראת בני האן (למעלה ממיליארד איש). בני האן משתמשים בעיקר בניב הסיני מנדרין. עם “זמנהוף שירותי תרגום” תהנו מתרגום עסקי לסינית עם מתרגמים מומחים השולטים בניב מנדרין כשפת אם ומבינים את הלך הראש והביטויים הפנימיים בעולם העסקים הסיני עם זמנהוף שירותי תרגום תהנו מתרגום מעברית לסינית מבלי לפגוע במסר המקורי ורוח המסמך לפני התרגום.

בעסקים עם חברה סינית יש לזכור מספר כללי התנהגות

  • מציגים קודם את המנהלים הבכירים ואח”כ בסדר יורד
  • ללחוץ ידיים לכולם, גברים נשים וילדים
  • השתמשו במר(Mr.) שם + תואר עד שתתבקשו אחרת
  • בהונג קונג עומדים קרוב אך נרתעים ממגע גופני לא מוזמן
  • לקרוץ לעבר מישהיא / מישהוא נחשב לגס במיוחד
  • אל תצביעו עם האצבע הראשית, הצביעו עם יד פתוחה
  • הגיעו תמיד בזמן! אם מאחרים לכם חכו חצי שעה
  • תמיד מגישים תה, אל תשתו עד שהמארח לא שותה

התרבות הסינית בעסקים

תרבות עסקית ותרבותית שונה

עסקים בסין הם אפשרות נהדרת ליזמים ישראלים אך כדאי לזכור שכללי המשחק שונים, זאת היא תרבות שונה בתכליתה עם הרגלים ומנהגים שונים לחלוטין. סין כמו היהדות היא תרבות עתיקה עם טקסיות משל עצמה.

צריך תרגום לסינית עסקית ?

תרגום לשפה הסינית עם “זמנהוף שירותי תרגום” זה ללכת על בטוח. אנו מציעים תרגומים מקצועיים ומהירים עם מיטב המתרגמים בארץ ובחו”ל על פי תחום תרגום מקצועי כמו תרגום משפטי, תרגום אקדמי, תרגום רפואי
ותרגום טקסטים, מסמכים והתכתבויות מכל סוג.

תרגום מקצועי ברמה הגבוהה ביותר

כל תרגום לסינית עובר תהליך בקרת איכות ובסיכומו עובר בדיקה דקדקנית של מתרגם נוסף. עם “זמנהוף שירותי תרגום” תהנו מתרגומים מדוייקים וקולחים לסינית עם חברת תרגומים מוכחת ומנוסה במחירים מעולים.

שירותי תרגום מסמכים וטקסטים מכל הסוגים

אתנו תהנו מתרגום למגוון שפות נוספות ואנו מתרגמים מסמכים מכל הסוגים כמו תרגום משפטי, תרגום סימולטני, תרגום אתרים ועוד עם צוות מתרגמים ישראלי ובינלאומי.

מחפשים מתרגם מקצועי לשפה הסינית?

זמנהוף שירותי תרגום מציעה לשירותכם את מאגר המתרגמים הרחב בישראל. אנו נתאים את המתרגם הנכון לסוג הטקסט שלכם כך שתוכלו לתקשר בצורה נכונה ויעילה עם החברה או המוסד הסיני איתו אתם מתקשרים. פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il