זקוקים לתרגום איכותי מאנגלית לעברית ?

הגעתם למקום הנכון. זמנהוף שירותי תרגום היא החברה המובילה בישראל במתן שירותי תרגום מקצועיים עם צוות מתרגמים מהארץ ומהעולם במחירים מעולים!

עובדה ידועה היא כי מירב תושבי מדינת ישראל דוברים את השפה האנגלית. ואין ספק כי כיום בעידן האינטרנט, אנגלית הפכה למצרך דומיננטי בחיינו וכמעט דבר חובה לכל אדם. איתנו תוכלו להזמין תרגום מאנגלית לעברית בשלל תחומי תרגומים בהתאם לסוג הטקסט. אלה בינינו השולטים בשפה האנגלית ברמה ממוצעת, יכולים לפנות בכל עת אל מגוון האתרים האינטרנטיים המציעים תוכנות מחשב המתרגמות מאנגלית לעברית עבור סכום כסף סמלי ואף בחינם, אך יגלו כי רמת התרגום נמוכה והתוכנות אינן מזהות הקשרים בטקסט.

תרגום מאנגלית עבור חומר עיוני כמו לדוגמה תרגום משפטי הוא אף מסובך יותר ונדרש על פי חוקים בינלאומיים כי בכדי להיות קביל חייב יתורגם אל על יד מתרגם מקצועי המוסמך לבצע תרגומים משפטיים מאנגלית. גם בתחומי תרגום אחרים נתקל באנגלית ברמה גבוהה. אחרי הכל אנגלית היא אחת השפות העשירות בעולם ומינוחים רבים כמו כאלה הנדרשים בהליך תרגום מסמכים אקדמי או תרגום רפואי נולדו אל השפה האנגלית ויוצרים צורך במתרגם מומחה מאותו התחום.

מסיבות אלה ושיקולים מקצועיים כדאי בבואכם לתרגם מאנגלית לעברית לפנות את חברת תרגומים מבוססת כמו “זמנהוף שירותי תרגום” כך מובטח כי תהנו מתרגום איכותי, מהיר וקולח השומר על אותנטיות התוכן המקורי.


מה לקוחות מספרים?

לכבודזמנהוף שירותי תרגוםלידי אולהאולה היקרה,תודה רבה על השירות המהיר, ההיענות הזריזה ועל התרגום המקצועי והא
דין דיאגנוסטיקה
ענבל שלוםרציתי להודות לכם ולך בפרט על העבודה המקצועית, הזמינות והשירות הנהדר בטקס ההשקה שלפרויקט ה Twinning בין משרד החקלאות לאיחוד האירופי.
משרד החקלאות
אולה שלום רב,ראשית תודה רבה. קיבלתי את התרגום של 2 המסמכים ותצהיר של המתרגם. שנית, לא למותר לציין כי אני מעריך ומוקיר את המהירות והאיכות של ה
קובי לבני, עו”ד
לכל מאן דבעי, ברצוני לציין לשבח את חברת זמנהוף - שירותי תרגום על שירות מהיר, יעיל ואמין ועל נועם הליכות בהתנהלות אל מול הלקוח.בברכת שנה טובה
רונית גדרון-צמח, עו”ד

איך נהנים מתרגום איכותי

תרגום מכונה או מתרגם מקצועי

עוד לא קמה התוכנה המציעה תרגום איכותי מאנגלית לעברית. תוכנות תרגום מוגבלות תחבירית ולעתים, כאשר נתרגם משפט מאנגלית לעברית באחת מתוכנות התרגום הללו, נקבל משפט, אשר חסר כל משמעות בעברית ואיבד את תוכנו המקורי

תרגום מאנגלית לעברית פרי אדם

תרגום מאנגלית לעברית אינו מדויק כאשר הוא נעשה על ידי תוכנת מחשב, אך אין זו סיבה לכבות את המחשב ולהפכו למתלה מעילים. גם אם איננו שולטים בשפה האנגלית, תוכלו להיעזר בשירותינו וליהנות מתרגום איכותי, מקצועי ואמין עם מתרגם מומחה.

איך עובד תהליך התרגום

אם רצונך הוא לקבל תרגום מאמרים, טקסטים, אתרים או כל מסמך אחר מאנגלית לעברית אשר ברשותכם כל שעליכם לעשות הוא:

  • בקרו בדף קבל הצעת מחיר לתרגום
  • שלחו אלינו את המסמך באנגלית
  • אנו נתאים את המתרגם המתאים
  • נשלח אליכם מסמך מתורגם ואיכותי

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il