תרגום מעברית לגרמנית | תרגום מגרמנית לעברית

גרמנית היא שפה המדוברת בעיקר בגרמניה, אוסטריה ושוויץ. כמו כן ניתן למצוא באירופה קהילות רבות אשר מדברות גרמנית כמו לדוגמה בצפון איטליה, צרפת ועוד. גרמנית נחשבת לשפה ציורית ועשירה ואוצר המילים שלה מתבסס על תרגום התנ”ך בשנת 1522 על ידי מרטין לותר אשר שילב בין הגרמנית הנמוכה העממית לגרמנית הגבוהה. גם כיום קיימים ניבים ברחבי העולם אשר משלבים בין ניב עממי וניב גרמני פואטי וספרותי יותר.

תרגום מגרמנית לעברית או תרגום מעברית לגרמנית (ובכלל לכל שפה) הוא פרויקט למתרגם מקצועי מנוסה במיוחד אם הדבר דורש יכולות ניסוח שיווקיות או מדעיות. עם זמנהוף שירותי תרגום תהנו מצוות מתרגמים בין לאומי ורמה מקצועית של תרגום מעברית לגרמנית. בבואנו לבצע תרגום מעברית לגרמנית חשוב להתאים את המתרגם הנכון למשימה. תרגום טקסט טכני לדוגמה דורש מתרגם אשר דובר עברית וגרמנית ברמה מעולה וגם מבין מונחים מקצועיים מהתחום בו כתוב המסמך.

לקוחות רבים מבקשים לתרגם את האתר שלהם מעברית לגרמנית וע”י כך להוסיף שפה נוספת וגם ליצור פתח לקהל לקוחות חדש. כמו כן במקרים רבים חברות אשר מנסות למכור מוצר או שירות לקהל לקוחות גרמני פונים אלינו בבקשת תרגום של תמלולי שיחות ומכתבי התקשרות והסכמים בין חברות מעברית לגרמנית ולהפך.

כאשר ניגשים לבצע תרגום מעברית לגרמנית עבור בתחום משפטי כמו תרגום חוזה או הסכם יש לזכור לבקש מהמתרגם תעודת מתרגם מורשה שכן הדבר נהוג בגרמניה. אנו ערוכים לטפל בתרגומים מהירים בכל היקף וגם מספקים תרגום סימולטני (חי) מקצועי לישיבות, דיונים בבתי משפט וכנסים אל גרמנית או מגרמנית עם מתרגמים מנוסים בתרגום סימולטני מקצועי.


על זמנהוף שירותי תרגום

למה לבחור בנו

אנו מציעים תרגומים מקצועיים למגוון שפות ועובדים על בסיס חודשי אל מול מאות לקוחות וחברות המזמינות תרגומים למגוון רחב של שפות. אתנו תהנו מהאפשרות לתרגם למעלה מ25 שפות מובילות עם מיטב המתרגמים בישראל ובעולם כולו

המתרגם הנכון לצרכים שלכם

אנו נתאים עבורכם את המתרגם הנכון לסוג הטקסט הספציפי אותו תבקש לתרגם לגרמנית. בין תחומי תרגום נפוצים כמו תרגום משפטי, תרגום אקדמי, תרגום מסמכים, תרגום אתרים, תרגום תוכנות וטקסטים מכל סוג

איך מזמינים תרגום

תהליך הזמנת תרגום הוא קל ומהיר. פשוט לחצו על “הצעת מחיר לתרגום” בפסקה שמתחת ושלחו לנו את המסמך אותו תרצו לתרגם. אנו נשוב אליכם עם הצעת מחיר ולאחר שתאשרו נתרגם עבורכם את המסמך תוך זמן קצר.

מאמרים רלוונטיים

תרגום גרמנית לכל שפה

בנוסף לשירותי התרגום לגרמנית, אנו מספקים ללקוחותינו גם תרגומים מגרמנית לכל שפה מבוקשת (כמובן גם תרגום מגרמנית לעברית). בין אם אתם צריכים לתרגם טקסט מקצועי אקדמי מהוקצע או הסכם עסקי מפורט (חוזה) אנו ערוכים לספק לכם שירותי תרגום מקצועיים במחירים אטרקטיביים עם צוות מתרגמים מנוסה ומיומן. צלצלו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il