אם תרים בקבוק של תרופה תגלה כי על המדבקה יש מידע רפואי מגוון, המינון, תדירות השימוש, החומר הפעיל, אזהרות וכו’. לרוב תגיע חוברת עם הוראות שימוש ביותר משפה אחת. אצלנו בזמנהוף שירותי תרגום תהנה מחברת תרגומים המומחית ב-תרגום רפואי של חוברות הדרכה לרוקחות או תרופות וחוברות מידע לתרופות במגוון רחב של שפות ע”י מתרגמים מתחום הרפואה הרלוונטי.

אנו מציעים ניסיון עשיר וידע בתרגום רפואי בתעשיית הפרמצבטית והביו-פרמצבטית ומכשירים רפואיים, תרגום תרופות ולייבלים, הוראות שימוש לתרופות או אתרים רפואיים עם מידע רפואי ללקוחות

חשוב לזכור:
אל תניחו כי תרגום רפואי של החומר הנדרש לאנגלית מספק. לדוגמה במדינות האיחוד האירופאי נדרש כי גם תתרגמו את המידע הרפואי של התרופה או המוצר הרפואי שלכם על ידי חברת תרגומים מורשית בתרגום רפואי כמו חברת “זמנהוף שירותי תרגום”

ובמקביל גם לשפות של המדינה בה נוסתה התרופה או הציוד הרפואי, לשפה של המדינה בה היא משווקת, וחוברת הוראות בשפות המובילות במדינה בה יש שימוש בתרופות ובלייבלים שעליה עם הוראות יצרן מדויקות וחוברת שימוש תרגום רפואי מעצם היותו בעל השפעה חשובה על העברת הוראות הרופא אל הלקוח הסופי יוצר צורך בתרגום מדויק ומקצועי על ידי איש מקצוע מתחום הרפואה.

תרגום רפואי הוא אתגר רציני בפני עצמו, יש צורך אמיתי באיש מקצוע מעולם הרפואי אשר מבין את הז’רגון הרפואי ודובר את השפה הנדרשת לתרגום כשפת אם. תרגום רפואי לרוקחות הוא תחום למתרגמים מקצועיים.

הצעד הבא בהליך התרגום

אם אין לכם מחלקה פנימית בחברה שעוסקת בתרגום חוברות ולייבלים רפואיים למוצרי החברה עליכם למצוא חברה בינלאומית שיכולה להציע לכם תרגום רפואי מבוסס ניסיון עם אנשי מקצוע ממדינת שפת היעד הרצויה.

חברת תרגומים גדולה, בינלאומית ומוכחת

צוות המתרגמים המורחב של “זמנהוף שירותי תרגום” מורכב ממתרגמים מומחים רפואיים מרחבי העולם וכך אנו יכולים להציע לכם תרגום רפואי מקצועי לתרופות וציוד רפואי בשפת היעד עם מתרגם רפואי יעודי לתחום הרצוי.

ניסיון אל מול חברות תרופות וציוד רפואי

חברות תרופות או ציוד רפואי אשר סיפקנו בעבורן תרגום רפואי מקצועי מסמיכות לרוב עובד בחברה אשר אחראי על התקשורת ופרויקטים אל מול זמנהוף שירותי תרגום.

למה לבחור בזמנהוף שירותי תרגום

אנו מציעים שירותי תרגום רפואי מהיר מהיום למחר במגוון של למעלה מ20 שפות מובילות בעולם וניתן לפנות אלינו בבקשה לתרגום רפואי גם של שפות אשר אינן מוצגות באתר התרגומים שלנו. לתרגום רפואי מקצועי, מהיר וקולח פנו היום לזמנהוף שירותי תרגום

תרגום רפואי מקצועי ומהיר

זמנהוף שירותי תרגום מספקת שירותי תרגום רפואי מקצועי במחירים אטרקטיביים עם צוות מתרגמים אשר נבחר בקפידה מתוך עולם הרפואה. אנו נתאים את המתרגם הנכון לסוג הטקסט על פי הנושא שלו וכך נבטיח כי תהנו מתרגום קריא, איכותי וכזה אשר נאמן למסמך המקור!

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il