השפה הספרדית, השלישית במספר בכמות האנשים אשר דוברים אותה כשפת אם היא ללא ספק אחת השפות הפופולריות בעולם התרגומים המודרני. תרגום ספרדית לעברית או עברית לספרדית היא פעמים רבות הדרך לשיתוף פעולה עסקי פורה ומוצלח בין חברות שונות, מוסדות ממשלתיים, ספקים של מוצרים שונים ולקוחות של ספקים דוברי ספרדית כאן ומעבר לים.

בשל העובדה שספרדית היא השפה המדוברת בלמעלה מ20 מדינות יש חשיבות עליונה לבצע תרגום מותאם מדינה ומותאם לניב המקומי, הסלנג והלינגו המקומי של אותה מדינה. זמנהוף שירותי תרגום מספקים תרגומים מקצועיים ומהירים לשפה הספרדית במחירים מעולים! אנו מתגאים במתן שירותי תרגום תוך שימת דגש על איכות התרגום, מקצועיות המתרגם ומהירות הביצוע. צרו קשר כבר עכשיו וקבלו הצעת מחיר עבור תרגום לספרדית.

תרגום לספרדית – מה חשוב לזכור

  • להקפיד על הניב המקומי
  • מתרגם שמבין את התחום המקצועי
  • מתרגם ששומר על אופי המסמך המקורי

חשוב לציין:

בכדי שתוכלו להנות משירותי תרגום מקצועיים חשוב שתעדכנו את חברת התרגומים על הנושא של המסמך המקורי כדי שנבחר במתרגם אשר יבין את הלינגו הפנימי הרלוונטי לאותו התחום. לדוגמה אם מדובר בטקסט משפטי הרי שמדובר על תרגום משפטי ועלינו לבחור במתרגם בעל ידע משפטי מתאים כדי שתהנו ממסמך קריא ואיכותי


השפה הספרדית

כחצי מליון דוברי ספרדית

את השפה הספרדית דוברים כשפת אם למעלה מ400 מליון אדם ברחבי העולם. בנוסף, הקסם של השפה עצמה, האפשרויות הכלכליות ופעמים רבות ההכרח ואנו סופרים למעלה מ500 מליון דוברי ספרדית ברחבי העולם! עובדה זאת הופכת את הספרדית לשפה השלישית בתפוצתה בעולם.

ספרדית: שפה בת 900 שנה

על פי ויקיפדיה (ואזכורים נוספים) השפה הספרדית היא לא שפה בת יומיים אך לא שפה עתיקה כמו השפה העברית. מסמכים ראשונים מראים כי השפה הספרדית הופיעה במאה ה11 והיא בדומה לשפות רבות אחרות היא שפה שהתפתחה מלטינית.

זירה עסקית חוצה גבולות

את השפה הספרדית דוברים במגוון רחב של מדינות. עובדה זאת הפכה את שירותי תרגום עברית לספרדית לשירות תרגומים פופולרי. בין המדינות ניתן למצוא את ארגנטינה, ארה”ב, ספרד, קולומביה, צ’ילה, פרו, קובה ועוד ועוד ועוד

תרגום ספרדית עם חברה התרגומים של ישראל

בין לקוחותינו מאות רבות של עסקים וחברות אשר פונים אלינו בבקשה לתרגם ספרדית על בסיס קבוע. אנו מתגאים בצוות מתרגמים רחב ומגוון ולכן ערוכים להתאים את המתרגם המתאים ביותר לסוג הטקסט שאתם מבקשים לתרגם והניב הספרדי הרלוונטי. פנו אלינו היום למידע נוסף והצעת מחיר לתרגום ספרדית.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il