בדיוק כמו ברפואה, משפטים וכו’ גם בתחום התרגומים יש סטנדרטים מוסכמים וזאת כדי לשמור על איכות התרגום בצורה גלובלית וכדי למנוע בעיות משפטיות ולהציע ללקוחות רמת שירות גבוהה ותרגומים איכותיים. אנו בזמנהוף שירותי תרגום מקפידים על עבודה לפי התקנים הבינלאומיים וחלק לא מבוטל מצוות המתרגמים שלנו מורכב ממתרגמים בינלאומיים אשר מחויבים לעבוד לפי תקן זה.

חברתנו מספקת שירותי תרגום קבועים למשרדי עורכי דין. מתרגום סימולטני חי בבתי משפט, כנסים, ישיבות ודיונים ועד תרגום התכתבויות משפטיות בין משרדי עו”ד ולקוחות / חברות ברחבי העולם

אם אתם זקוקים לתרגום איכותי אשר בסופו יגיע לחברה או לקוח באירופה יש לוודא כי יש לחברת המתרגמת עבורכם תקן Iso2001 תרגום עם זמנהוף שירותי תרגום מבטיח לך תרגום לפי הסטנדרטים הדרושים לך לפי האיזור אליך אתה שולח את המסמך המתורגם.

עוד דוגמה טובה היא הצורך במתרגם משפטי מוסמך לתרגומים עבור ארה”ב או חלק ממדינות אירופה ואסיה. אם אתם זקוקים לתרגום יוצא, כלומר אל מדינה אחרת צלצלו היום ותהנו מייעוץ חינם על הסטנדרטים אליהם אתם צריכים להגיע בכדי שהתרגום יחשב לחוקי

מידע נוסף על תקנים בתעשיית התרגומים:

עם זמנהוף שירותי תרגום תהנו מתרגומים איכותיים,
צוות מתרגמים מוסמך ותרגומים במחירים מעולים.

תקנים בתרגומים באירופה

מתוך ניסיון לשמור על התחרותיות ולהציע ללקוחות הרגשה מקצועית מציעות היום חברות תרגום רבות באירופה תרגום עם תו תקן iso2001. בשנת 2006 הוציא המכון האירופאי לסטנדריזציה תקן נוסף לחברות תרגומים בשם EN 15038 אשר נועד להבטיח כי אתם הלקוחות תהנו מתרגום איכותי אשר עומד בסטנדרטים מתאימים. אחרי הכל קשה לנו לבדוק מסמך שביקשנו לתרגם עבורנו.

תקנים בתרגומים – ארצות הברית

גם בארצות הברית יש גוף אשר קבע את התקנים לביצוע תרגום ברמה מספקת. תקן זה נועד בעיקר לשמור על התחום המשפטי וזאת מפני שניסוח מסמך משפטי כולל בתוכו את ה”רוח” בה נוסח הטקסט וגם מטבעו כולל מונחים פנימיים של עולם המשפטים אשר דורשים מתרגם עם ידע נרחב במשפטים כמו עורך דין, משפטן או מרצה.

מחפשים חברת תרגומים איכותית ?

אתנו בזמנהוף שירותי תרגום תיהנו מתרגומים איכותיים, צוות המתרגמים כולל בעלי מקצוע מכל התחומי ואנו מציעים גם תרגום משפטי, אקדמי, טכני, רפואי, עסקי, שיווקי ועוד ללמעלה מ25 שפות מובילות בעולם. בין לקוחותינו חברות רבות ואלפי לקוחות פרטיים אשר נהנו מתרגום מקצועי עם תו תקן ע”י מתרגם מוסמך שמגיע עם ניסיון וכללי עבודה אל כל תרגום.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il