תרגום רוסית היא הדרך שלך להצלחה עסקית עם קהל לקוחות רחב יותר. יותר ממאתיים שבעים ושבע מיליון איש דוברים את השפה רוסית ואלה פזורים בכל מקום על פני הגלובוס. תרגום לרוסית יכול לחשוף אותך ואת העסק שלך לאלפי לקוחות חדשים שטרם נחשפו לשירות שלך או למוצר שלך ולהביא להגדלה משמעותית של ההכנסות שלך.

כך למשל תרגום לרוסית יפנה למספר רב של אנשים הנמצאים באמריקה הצפונית, מזרח אירופה, קנדה, גרמניה, וכמובן לעולים חדשים או וותיקים שהגיעו לישראל מחבר העמים ורבים מהם שומרים על השפה הרוסית. תחשבו איזה פוטנציאל גולם בתוכו עריכת תרגום רוסית בישראל למשל לאתר אינטרנט. יותר ממיליון איש בישראל דוברים רוסית הודות לעליות השונות שפקדו אותנו הן בשנות ה-70 והן בשנות ה-90 של המאה ה20. למעשה השפה הרוסית מוגדרת כשפה החמישית בפופולריות שלה ברחבי העולם.

אנחנו בזמנהוף שירותי תרגום, מתמחים במתן שירותי תרגום רוסית עבור לקוחות רבים החל מלקוחות פרטיים וכלה במוסדות ציבוריים וארגונים ברחבי הארץ והעולם. אנחנו משתפים פעולה עם מתרגמים מומחים בארץ ובחו”ל ומזמינים אותך, ליהנות משירותי תרגום רוסית מקצועיים, מדויקים ומהימנים – כי אנחנו יודעים איזה פוטנציאל גלום בעולם העסקי ומחויבים לעזור לך להגשים את החזון העסקי שלך !

תרגום רוסית על ידי “זמנהוף שירותי תרגום” נעשה על ידי מתרגמים מומחים ששפת האם שלהם היא רוסית, אוקראינית ובלארוסית. אנחנו מכירים היטב את הדיאלקטים השונים ומצמידים לכל לקוח את המתרגם האופטימלי ביותר עבור קהל היעד ותחום התרגום.


הדרך שלך להצלחה

תרגום לרוסית עם המומחים

תרגום מעברית לרוסית, או מכל שפה אחרת, שנעשה על ידי מתרגמים מקצועיים ידע לשלב בין השפה הרוסית המדוברת לבין השפה הרוסית האינטלקטואלית – במידה הנכונה. שכן כידוע השפה הרוסית עשירה במיוחד ומגלמת בתוכה עולם שלם של תרבות ועוצמה אינטלקטואלית.

תרגום רוסית – עכשיו כולם מכירים אותך

תרגום רוסית עם חברת זמנהוף שירותי תרגום יהווה כרטיס הכניסה שלך לעולם הגדול. תוכלו ליהנות ממגוון רחב של תרגומים: החל מתרגום אתרים לרוסית, תרגום רפואי, תרגום נוטריוני, תרגום משפטי לשפה הרוסית, תרגום תוכן שיווקי, תרגום תוכנה ולוקליזציה ועד תרגום עסקי.

תהליך שיוצר תרגומים מקצועיים

תוכלו להיות בטוחים כי התרגום שלכם נמצא בידיים מקצועיות ואמינות, עם חברת תרגום שיודעת כי קיימים חומרים רגישים ולכן מחויבות לשמירה על סודיות ומקפידה על עריכת בקרת איכות ועריכה לשונית.

משתלם לתרגם לרוסית

על מנת שכולם ידעו מי אתה – אתה זקוק לתרגום לרוסית שהוא מקצועי, מהיר ובמחירים ללא תחרות !

זקוקים לשירותי תרגום לרוסית?

זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגומים באיכות הגבוהה ביותר לאינספור עסקים, חברות מוסדות אשר פועלים אל מול לקוחות רוסים במשק הישראלי ובעולם כולו. פנו אלינו היום ותהנו משירותי תרגום לרוסית או תרגום מרוסית לעברית עם בקרת איכות כפולה במחירים אטרקטיביים ועם חברת התרגומים המובילה בישראל.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il