תרגום טורקית לעברית היא מטלה מורכבת למתרגם מקצועי. תרגום אנגלית לעברית נחשב למטלה קלה בהרבה לביצוע. אצלנו ב”זמנהוף שירותי תרגום” תהנו ממתרגמים מנוסים בעריכה לשונית עם טורקית כשפת האם שלהם. לא כל דובר טורקית יכול לערוך תרגום טורקית לעברית, יש צורך אמיתי ביכולת ניסוח וכתיבה מסוגננת במיוחד נוכח העובדה ש80 אחוז מהטקסטים לתרגום מנסים למכור רעיון או מוצר או דורשים תרגום טכני או שיווקי.

בשפה הטורקית משתמשים באותיות לטיניות למרות שישנן אותיות כפולות אשר קיבלו משמעות שונה עם ניקוד ובלי ניקוד. מתרגם טורקית לעברית חייב להקפיד על סימני הניקוד ורוח התרגום כדי לשמור על אותנטיות המסמך המתורגם. כמו כן חשוב להקפיד כי המחשב בו אתם מדפיסים את המסמך או האתר בו אתם מציגים את התרגום לטורקית יכיל את התווים המאפשרים להציג את השפה הטורקית או לחלופין האתר יציג בתג המטא את הקידוד הנכון של השפה הטורקית.

תרגום משפטי של טקסטים מעברית לטורקית הוא אף מסובך יותר ונדרש על פי חוקי טורקיה כי תרגום משפטי קביל חייב להיות מתורגם אל טורקית על יד מתרגם מקצועי הגר באיזור המדובר בטורקיה. טורקיה היא רפובליקה במזרח התיכון אשר גובלת עם 8 מדינות, סוריה, עיראק, ארמניה, אירן, גאורגיה, יוון ובולגריה. בניגוד לרוב מדינות האיסלם טורקיה היא מדינה דמוקרטית עם דמוגרפיה חילונית חוקתית. לתוהים אפשר לכתוב טורקיה או תורכיה ושניהן נכונות. תרגום לטורקית עושים רק עם חברת תרגומים מקצועית “זמנהוף שירותי תרגום” – חברת התרגומים של ישראל


על טורקיה וטורקית

הסיבה הכללית מאחורי תרגום לטורקית

כלכלת טורקיה מתחלקת כמעט בצורה שווה בין חקלאות לתעשייה וקיימים
קשרי תעשייה רבים בין אנשי עסקים ישראליים לטורקיה בעיקר בתחום התיירות.
בטורקיה חיים כ70 מליון איש והם מהווים קהל יעד פורה לעסקים.

כל טקסט והמתרגם שלו

לכאן נכנס תחום התרגום במלוא הדרו ואנו ב”זמנהוף שירותי תרגום”
מנוסים במגוון סוגי תרגומים מטורקית לעברית או מעברית לטורקית במגוון
נושאי תרגום מקצועיים כמו תרגום של מידע חקלאי, תעשייתי, התכתבויות,
חוזים משפטיים, חומר טכני ושיווקי ומסמכים מכל הסוגים.

תרגומים איכותיים במחירים מעולים

אנו מבינים את הצורך בתרגומים איכותיים ומספקים תרגומים מהירים מהיום למחר
עם מתרגמים מומחים בשפה הטורקית. כל תרגום עובר בקרת איכות ע”י מתרגם
שני ואנו מקפידים אל איכות התרגום ואותנטיות התרגום כך שתהנו משירות מקצועי
ואיכותי של תרגום לטורקית.

הזמינו והיום ותהנו מתרגום מהיר ומהוקצע

אנו מציעים שירותי תרגום מגוונים למגוון שפות מובילות ומציעים מאגר מתרגמים מורחב מהארץ ומהעולם אשר נבחר בקפידה כדי להעניק לכם מקצועיות בישרות ותרגומים ברמה הגבוהה ביותר. צלצלו עכשיו לשיחה עם מרכז שירות הלקוחות שלנו ותופתעו מהמחיר המעולה ורמת השירות.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il