בעלי עסקים רבים משקיעים את מלוא מרצם להקמת אתר אינטרנט ומשקיעים כספים רבים כדי להפוך אותו למוכר, מקודם, מעוצב, ומושקע. האם הם באמת מצליחים לפנות לקהל היעד אליו הם מבקשים לפנות? האמת היא שישנה קהילה עצומה שאינה בקיאה בקריאת השפה העברית ולמעשה לרוב איננה מחפשת בשפת העברית באינטרנט אבל בכל זאת תהיה מאוד מעוניינת במוצר אותו הם מבקשים למכור..

האם רוב בעלי האתרים מודעים לציבור הלקוחות הפוטנציאלים היושב בחו”ל? שכבר הגיע אל האתר שלהם , אך מתקשה להבין את הכתוב בו? מחסום השפה , יכול להפוך לגורם מכשיל בעסקת מכירה קהל הקונים יכול פשוט להתעייף , ולעבור לאתר אחר אשר הגדיל ותרגם את אתרו

בעלי עסקים רבים מתרגמים את האתר שלהם לשפות רבות… רובם מתרגמים לאנגלית ולעוד שפה על פי קהל היעד שלהם בעלי אתרים רבים מבינים כיום את הצורך בממשק נוסף ברוסית ומכיוון שהמטרה היא להקל על הקונים לבחור במוצר שלהם לגרום להם להישאר זמן רב יותר באתר שלהם הם מתרגמים למספר שפות ומגדילים את היקף המכירות בשוק הגלובלי.

התרגומים השכיחים ביותר לתרגום אתרים הם:

  • תרגום לאנגלית
  • תרגום לרוסית
  • תרגום לצרפתית
  • תרגום לספרדית ועוד..

בעזרת מנהל אתר טוב ומתרגם אתרים מצוות זמנהוף שירותי תרגום תוכלו להוסיף שפה לאתר שלכם במהירות תוך מספר ימים וליצור לעצמכם קהל גולשים חדש

תרגום אתרים מקצועי ומהיר

זמנהוף שירותי תרגום מתמחה בתרגום שיווקי המאפיין את תרגום אתרי האינטרנט. התרגומים מתבצעים עי” מתרגמים מהארץ ומהעולם שמתמחים בתחום השיווק ומתמחים בכתיבה שיווקית בשפת היעד.

שירות תרגומים – שמים לב לפרטים

בנוסף , אנו מנחים את המתרגמים להקפיד על כל הפרטים הקטנים בטקסט שזקוקים להמרה כמו סוג המטבע המקומי , אופן כתיבת תאריכים וסכומים או מספרים שנכתבים בצורה אחרת בשפת היעד.

תהליך שיוצר תרגומים מקצועיים

לאחר שנים של ניסיון בתרגום והוספת שפות למאות אתרים ביניהם חנויות מסחר אלקטרוניות ואתרים ייצוגיים עסקיים למדנו כי הוספת שפה חדשה לאתר שלך = לקוחות חדשים!

שירותי תרגום נוספים

בנוסף לתרגום אתרים אנו מציעים מגוון תרגומים מקצועיים כמו תרגום מסמכים, תרגום משפטי, תרגום סימולטני, תרגום רפואי, תרגום אקדמי, תרגום תוכנות וערוכים לטפל בכל היקף של פרויקט תרגומים מהיום למחר.

תרגמו את אתר האינטרנט שלכם בקלות ובמהירות

פנו אלינו היום למידע נוסף על תרגום אתרים וקבלו הצעת מחיר לתרגום האתר שלכם או דף באתר שלכם לכל שפה רצויה. בין לקוחותינו עשרות רבות של אתרי אינטרנט אשר תרגמנו במלואם או חלקים מהם והיום הם נהנים מקהל גולשים גדול רחב יותר. צלצלו עכשיו לשיחת הכרות עם מתרגם אתרים מנוסה למידע נוסף

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il