תרגום לגרמנית עושים עם המומחים בתרגומים!

תרגום לגרמנית או מגרמנית לעברית הוא עסק למקצוענים בלבד היות ותרגום לגרמנית מהווה כרטיס כניסה לעולם רחב של אפשרויות והזדמנויות. השפה גרמנית מדוברת בשלל ארצות ומכאן הפוטנציאל האדיר הגלום בעריכת תרגום לגרמנית. בנוסף הכלכלה הגרמנית נחשבת לכלכלה עצומה וחשובה בכל קנה מידה. תעשיינים גרמניים משפיעים רבות על העולם וידם נוגעות בשלל מותגים איכותיים בהם אנו משתמשים ביום יום.

ראשית… כמה עובדות על השפה הגרמנית:

 

 • את השפה הגרמנית דוברים כ120 מליון איש כשפת אם
 • גרמנית היא השפה הרשמית ב:
  – גרמניה
  – אוסטריה
  – בלגיה
  – לוקסמבורג
  – ליכטנשטיין
  – שווייץ
 • חוצפה (Chuzpe) היא מילה שהגיעה אל העברית דרך היידיש מהשפה הגרמנית
 • ,תאכלס (Takeles) היא מילה שהגיעה אל העברית דרך היידיש מהשפה הגרמנית (מפתיע לא?)

 

עד כמה שזה נשמע מוזר קיימת השפעה הדדית בין השפה הגרמנית לבין השפה העברית, שתווכה על ידי ה-יידיש. לא תאמינו בכמה מילים גרמניות אנחנו הישראלים עושים שימוש החל מביטויי כמו שפריץ דרך המילה פלאטפוס או גימנסיה וכלה במילים כמו קונץ או ביס (ראו גם את הרשימה למילים מפתיעות!).

אך כאשר מדובר בעריכת תרגום לגרמנית אין זה מספיק שנכיר כמה מילים בשפה הגרמנית, יש צורך לפנות לאנשי מקצוע מיומנים שיספקו לכם תרגום לגרמנית אמין ומדויק. מקצוענים אשר מכירים את הלינגו המקצועי הספציפי של הטקסט המדובר כמו גם את הסלנג הנוכחי בגרמניה.

חשוב להבין כי השפה הגרמנית מתחדשת כל הזמן, רק לאחרונה עברה השפה הגרמנית טלטלה הנקראת “רפורמת האיות” בה הסכימו מדינות כגון שווייץ, גרמניה ואוסטריה לשינוי של יותר משתיים עשרה אלף מילים.

זקוקים לשירותי תרגום לגרמנית?

אנו מספקים שירותי תרגום לגרמנית או מגרמנית לכל שפה בצורה מהירה ויעילה עם מתרגמים מומחים דוברי גרמנית כשפת אם עבור כל סוגי המסמכים, אתרי אינטרנט, תוכנות, התכתבויות ומסמכים משפטיים ועוד. פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il