זמנהוף שירותי תרגום מציעה לכם שירותי תרגום לספרדית ושירותי תרגום מספרדית במחירים משתלמים ועם שירות יעיל ונוח. ספרדית היא כיום השפה הרביעית בתפוצתה בעולם. שפה זו אשר מקורה בספרד, התפתחה בימי הקולוניות הספרדיות ומצאה לה בית חם במדינות דרום ומרכז אמריקה. במדינות אלו התפתחה הספרדית לאורך השנים וכיום היא מדוברת בשלל ניבים שונים הנפוצים בעמים שונים ומדינות שונות.

הספרדית משמשת גם כשפה שנייה במדינות רבות בעולם, בחלקן מחויבות כל התלמידים ללמוד את הספרדית כשפה שנייה. את השפה הספרדית מבינים גם דוברי איטלקית, צרפתית ופורטוגזית וזאת מתוך היותם חלק ממשפחת השפות ההודו-אירופאיות. השפה הספרדית קיבלה תנופה בעולם בשנים האחרונות בזכות התרבות הספרדית והדרום אמריקאית. המוזיקה, הריקודים, השירים, האוכל, הספורט ואפילו הטלנובלות מיצבו את השפה הספרדית כשפה הנכונה וה”סקסית” ביותר.

חברות ישראליות רבות פונות לקהל דובר ספרדית. זמנהוף מציעה לאותן חברות, שירותי תרגום לספרדית ו-תרגום לעברית מספרדית. את התרגומים יבצעו מיטב המתרגמים בישראל וזאת בהקפדה יתרה ובהתאם לכללים המחמירים ביותר כיום בענף התרגום. ניסיון של שנים רבות בתרגומי ספרדית ממצבים אותנו בראש הפירמידה של החברות המספקות שירותי תרגום בספרדית. נשמח לשרת גם אתכם.