תשלום על שירותי התרגום שלנו הינו תשלום מלא מראש למעט פרויקט תרגום מסמכים בעלי נפח עבודה גדול (מעל 5,000 מילים) בו יגבה סכום של 50% מראש ו-50% בעת קבלת התרגום.

חיוב כרטיס אשראי טלפונית

ניתן לשלם על תרגומים בצורה טלפונית אל מול מרכז שירות הלקוחות של זמנהוף שירותי תרגום. צלצלו עכשיו למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.

העברה בנקאית

ניתן לשלם עבור תרגומים ע"י ביצוע העברה בנקאית או הפקדה ישירות לחשבון שלנו - פרטי חשבון:
בנק : מזרחי טפחות 20
מס' חשבון : 054407
סניף : 434
לאחר ביצוע ההפקדה צרו קשר עם משרדינו

תשלום עם פיי פאל (PayPal)

PayPal הוא הדרך הקלה והבטוחה ביותר לבצע תשלומים באינטרנט. היתרון האמיתי בשימוש בpaypal הוא חסכון משמעותי בזמן. לאחר התשלום תשלח אליך הודעת דואר אלקטרוני על קבלת התשלום והתחלת תהליך התרגום.

למידע נוסף אתם מוזמנים לבקר במפת אתר שלנו. אתר התרגומים שלנו הולך וגודל ובין דפיו תמצאו מידע רב ומאמרים על תרגומים אשר נכתבו על ידי צוות המתרגמים המנוסה ביותר בישראל.

תהנו מרמה בינלאומית של תרגומים

אנו ערוכים לטפל בתרגומים מכל הסוגים ומציעים שירותי תרגום מקצועיים ללמעלה מ25 שפות מובילות ברמת הגבוהה ביותר. כל תרגום עובר אצלנו בדיקה כפולה ע"י מתרגם שני ואנו מוודאים כי אתם תהנו מתרגום מקצועי בכל נושא או תחום מקצועי עם מיטב המתרגמים.

תרגומים לפי תחום מקצועי

הודות לצוות מתרגמים מקצועי אנו ב"זמנהוף שירותי תרגום" ערוכים להציע תרגומים איכותיים לפי סוג הטקסט ומציעים תרגום מסמכים, תרגום סימולטני, תרגום משפטי, תרגום אקדמי, תרגום רפואי, תרגום טקסטים מכל הסוגים ועוד. צלצלו היום ותהנו מתרגומים איכותיים במחירים מעולים.

למידע נוסף והזמנות

זמנהוף שירותי תרגום שמה לה לדגש לספק שירותי תרגום מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר עם צוות מתרגמים אשר נבחר בקפידה כדי להעניק לכם שירותי תרגום מעולים, מהירים ומדויקים. פנו אלינו היום ונשמח לעמוד לשירותכם

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il