אמהרית היא ללא ספק שפה אשר מרביתנו התרגל כבר לשמוע בעשורים האחרונים. לא רק שבאתיופיה השפה הרשמית היא אמהרית, אלא שגם בישראל ובארצות הברית קיים ריכוז גדול של דוברי השפה, שמקפידים לשמר את היכולת לשוחח בשפה האמהרית גם בדור השני של העולים.

את השפה האמהרית דוברים כשפה ראשונה כ-18 מיליון אדם ברחבי האיחוד האפריקאי. בזכות גל העליה מאתיופיה קיימים כעת מבחר מתרגמים איכותיים מתחומי האקדמיה השונים לשפה האמהרית, ורבים מהם מהווים חלק מצוות המתרגמים של זמנהוף שירותי תרגום. אנו ערוכים לספק לכם תרגום מהיר ומקצועי אל או מהשפה האמהרית.

תרגום אמהרית עושים עם המומחים
https://www.zamenhof.co.il/wp-content/uploads/2014/06/sp-text-translation.jpg

תרגום טקסטים לאמהרית

כל טקסט מכיל מינוחים מהעולם המקצועי ממנו הוא מגיע ולכן מחייב פניה אל מתרגם אשר מבין את התחום עצמו. צוות המתרגמים שלנו מורכב מאנשי מקצוע מיומנים מתחומים שונים, ולפיכך אנו ערוכים לספק לכם תרגום קריא ורהוט בהתאם לתחום בו עוסק הטקסט אותו תרצו לתרגם. פנו אלינו היום למידע נוסף ולשיחה עם צוות המשרד.

תרגום אתרי אינטרנט לאמהרית

יש לכם דף נחיתה שאתם רוצים לייעד לקהל דובר אמהרית? זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגום אתרי אינטרנט ודפי נחיתה בצורה מהירה, יעילה ומשתלמת כספית. אנו נתרגם בעבורכם את כל הטקסטים בעמוד או באתר מסוים כולל המדיה הנלווית כלומר תרגום הטקסטים אשר מופיעים בתמונות, סרטונים, אלמנטים שונים בדף ועוד.
תרגום אתרים
תרגום רפואי

תרגום רפואי לאמהרית

תרגום רפואי הוא תרגום מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ומחייב פנייה אל מתרגם אשר מבין את השפה הרפואית בכלל, או לעיתים את השפה הרפואית הפרטנית של התחום בטקסט המקור. איתנו תהנו ממתרגמים אשר מגיעים מעולם הרפואה וחיים את עולם הרפואה ביום יום. פנו אלינו היום לתרגום רפואי מקצועי ואיכותי במחירים מעולים ונשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים לדעת עוד על תרגום לאמהרית?

זמנהוף שירותי תרגום מתגאה בצוות המתרגמים הרחב, המגוון והמנוסה בישראל. לצד בעלי מקצוע מנוסים מתחומים שונים מכיל צוות המתרגמים שלנו אנשי אקדמיה, עורכי דין, משפטנים, אנשי רפואה, מומחים טכניים ועוד. כאשר אתם זקוקים לתרגום מקצועי ומהימן לשפה האמהרית אין תחליף לשירות התרגומים שאנו מספקים.

זקוקים לתרגום מהיר של מסמך בשפה האמהרית? אנו מספקים תרגום מקצועי של מסמכים, תרגום רפואי, תרגום משפטי, תרגום אתרי אינטרנט, תרגום מסמכים אקדמיים ועוד. פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירותי תרגום מקצועיים לשפה האמהרית ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il