השפה התיגרית או תִיגרִינית היא שפה אשר מדוברת בצפון אתיופיה ובמרכז אריתראיה ואפילו נחשבת לאחת משתי השפות הרשמיות באריתראיה. למרות שרוב מכריע מבין האתיופים אשר מתגוררים בארץ מדבר אמהרית, עדיין קיים מיעוט לא מבוטל שדובר את השפה התיגרית, וזקוק לשירותי תרגום מקצועיים בעת הצורך.זמנהוף תרגומים מספקת שירותי תרגום מקצועיים לשפה הטיגרית עם צוות המתרגמים הרחב והמנוסה בישראל. בין שאתם זקוקים לשירותי תרגום משפטי או תרגום מסמכים רפואיים, אנו נספק לכם תרגום קריא, קולח וכזה אשר נאמן למקור. פנו אלינו היום למידע נוסף וקבלו הצעת מחיר לתרגום טקטסים מכל סוג לשפה הטיגרית ונשמח לעמוד לשירותכם.
תרגום טיגרית מקצועי במחירים אטרקטיביים

תרגום מסמכים לטיגרית

צריכים לתרגם מסמך מהשפה התיגרית או אל השפה התיגרית? זמנהוף שירותי תרגום מתמחה במתן שירותי תרגום מכל סוג ומכל תחום, באופן מקצועי ובמהירות, תוך עמידה בזמנים, ובמחירים אטרקטיביים. פנו אלינו היום כדי ללמוד עוד ונשמח לעמוד לשירותכם. אנו מספקים שירותי תרגום לחברות עסקים ולקוחות פרטיים בישראל וברחבי העולם.

תרגום משפטי של טיגרית

תרגום משפטי מחייב את מגע ידו של מתרגם משפטי שמומחה בשפה המשפטית, תוך בקיאות בשפת המקור, ועם שפת אם כשפת היעד. צוות מתרגמים אשר נבחר בקפידה מתוך העולם המשפטי קרי עורכי דין, משפטנים, מרצים למשפטים וכו עומדים לרשותכם להבטחת תרגום משפטי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. פנו אלינו עכשיו למידע נוסף על תרגום משפטי לתיגרית.

תרגום סימולטני לתיגרית

תרגום סימולטני הוא תרגום אשר מתבצע בצורה חיה בבתי משפט, בדיונים, בשיחות טלפון, בשיחות ועידה וכו'. מתרגם אשר מבצע תרגום בצורה חיה (LIVE) צריך להיות מתרגם ברמה הגבוהה ביותר, כיוון שאין לו/ לה את הזמן הדרוש כדי לבדוק במילון. אנו מחזיקים בצוות את המתרגמים הסימולטניים המקצועיים והמנוסים בישראל.

תרגום טיגרית עם צוות המומחים של זמנהוף

אנו מספקים תרגום מקצועי לשפה הטיגרית במגוון תחומים מקצועיים, ומתאימים את המתרגם בהתאם לסוג הטקסט אותו אתם מבקשים לתרגם. בין היתר תרגום של אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, תרגום תוכנות, תרגום עלוני מידע ופרוספקטים, תרגום הוראות שימוש רפואיות ועוד.

תרגום איכותי הוא המומחיות של זמנהוף שירותי תרגום ואנו שמים דגש לספק תרגום אשר נאמן לטקסט המקורי. על מנת להעניק לכם תרגום מקצועי, אנו מעבירים כל תרגום אל מתרגם שני לצרכי וידוא איכות התרגום ובקרת איכות. פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר לתרגום של טקסטים בשפה הטיגרית.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il