תרגום לערבית יכול ברגע אחד לחבר אותך אל אוכלוסיה של יותר מ180 מליון איש. בעולם העסקים להתעלם מעובדה זו, היא להפסיד מגוון הזדמנויות וקהל לקוחות רחב. תרגום מקצועי לערבית יהיה על פי רוב בשפה הערבית הספרותית, אך אנו נתאים עבורכם את המתרגם המתאים ביותר לניב הרצוי מתוך מאגר המתרגמים הבינלאומי שלנו ב"זמנהוף שירותי תרגום".

השפה הערבית היתה בעבר השפה העיקרית שבה ערכו מסחר, ניהלו מחקרים מדעיים, ויצרו תרבות, והייתה נפוצה ברחבי העולם כולו. זמנהוף שירותי תרגום מזמינה אותך להנות משירותים איכותיים של תרגום לערבית ברמה הגבוהה ביותר. עם שנים של ניסיון רב וידע שנצבר, ניצור עבורך תרגום מדויק ומהוקצע אתו תוכל לתקשר עם דוברי ערבית, בכל מקום בעולם.

אנחנו בזמנהוף תרגומים יודעים עד כמה חשובה איכותו של כל תרגום, מבצעים בקרת איכות מקיפה לכל תרגום, ועומדים עם היד על הדופק בכל מה שקשור לשינויים והתחדשות בשפה הערבית. לכן מפיקים תרגום לערבית ספרותית הלוכדת את הרוח המודרנית שבה מדברים ערביי העולם.

מחפשים מתרגם מקצועי שמספק את הסחורה?
ניב בערבית

תרגום לערבית לפי הניב הרצוי

אנו בזמנהוף שירותי תרגום מכירים היטב את הניבים השונים של השפה הערבית, ומחויבים לתרגומים שיניבו עבורך את התוצאות הרצויות. צוות המתרגמים המנוסה שלנו ערוך לספק לכם תרגום לערבית ומערבית במהירות, עבור כל סוגי הטקסטים והמסמכים הנדרשים.

על השפה הערבית

השפה הערבית הינה שפה עתיקה שמקורה בחצי האי ערב, והיא נכנסת לקטגוריה של השפות האפרו-אסייתיות. קיימים ניבים שונים בערבית המשתנים בהתאם לאזור הגאוגרפי. השפה הערבית והשפה העברית דומות מבחינת מבנה הלשון, וקיימות מילים רבות בשפה הערבית אשר מקורן בשפה העברית המקראית.
ניב בערבית
ניב בערבית

שירותי תרגום מותאמים לטקסט

חברת התרגומים שלנו מציעה תרגום מסמכים מכל הסוגים, תרגום אתרים, תרגום תוכנה, תרגום משפטי ועוד, לשפה הערבית או מהשפה הערבית. בנוסף אנו מספקים שירותי תרגום סימולטני לערבית ומערבית בכנסים, בישיבות, ובמפגשים עסקיים. פנו אלינו לתרגום של כל מסמך וכל טקסט במחירים אטרקטיביים.

למה לבחור בזמנהוף שירותי תרגום

המתרגמים שלנו לשפה הערבית הינם מתרגמים מקצועיים הבקיאים היטב בשפה הערבית, ויעשו הכול על מנת להעביר את המסר שלך בצורה המדויקת ביותר, תוך שמירה על טקסט המקור ומשמעותו המקורית.

אנו מספקים שירותי תרגום מקצועיים כבר למעלה משני עשורים לאינספור לקוחות, ביניהם מוסדות לימוד מהארץ ומהעולם, חברות גדולות וקטנות, עסקים מקומיים, ואינספור לקוחות פרטיים. כל תרגום אשר יוצא מבית זמנהוף שירותי תרגום עובר בקרת איכות כפולה על ידי מתרגם שני, אשר מוודא כי אתם תהנו מתרגום קריא, איכותי, וכזה אשר נאמן לטקסט המקור אותו אתם מבקשים לתרגם.

  • תרגומים מהירים במיוחד
  • תרגום מכל שפה לכל שפה
  • תרגום של כל סוגי המסמכים
  • תרגום עם בקרת איכות כפולה
  • תרגומים במחירים מעולים!

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il