תרגום לסינית: "זה סינית בשבילך"? השפה הסינית איננה זרה לנו, בזמנהוף שירותי תרגום, המומחים שלך לתרגום. אנחנו מזמינים אותך ליהנות משירותי תרגום לסינית עם מיטב המתרגמים בארץ ובחו"ל. הפוטנציאל העסקי הגלום בסין, הנחשבת לכלכלה המתפתחת בעולם, יוצר צורך הולך וגובר במערכת יחסים הדוקה עם חברת תרגום מקצועית, חסכונית ומיומנת, שביכולתה לספק תרגום לסינית במהירות ובדייקנות.

הרפובליקה הסינית, על אף היותה דיקטטורה- קומוניסטית, מקפידה לשמור על יחסי חוץ פתוחים עם מדינות העולם ולכן הפוטנציאל הטמון בקשרי מסחר עמה גדולים ומפתים. השפה הסינית היא שפה מורכבת ויש לדעת אותה על בוריה על מנת לספק תרגום לסינית ברמה מקצועית.

תרגום לסינית יספק לך תקשורת קולחת עם הרפובליקה הסינית ועם סינים רבים המתגוררים ברחבי העולם המערבי. פנה היום וקבל הצעת מחיר עבור תרגום לסינית עם חברת התרגומים של ישראל.

תרגום טקסטים מכל סוג אל השפה הסינית
סינית

תרגום לסינית – שילוב של מקצוענות ואומנות

המתרגמים שלנו הם דוברי סינית שפת אם המתמחים בעריכת תרגום לסינית בניבים הסינים הקיימים, לכן יש באפשרותנו לספק תרגום לסינית במחירים מפתיעים.

קצת על סין

הרפובליקה הסינית משתרעת על פני שטח של 9,5 מליון קמ"ר, נמצאת במזרח אסיה ומונה כמיליארד ורבע איש. עיר הבירה של סין היא בייג'ינג, והניבים המדוברים בה הם קנטונזית ומנדרינית. השפה הסינית היא שפה מורכבת ויש לדעת אותה על בוריה על מנת לספק תרגום איכותי לסינית.

דגל סין
תרגום מסמכים סיניים

תרגום מסמכים לסינית

אתנו תהנו משירותי תרגום מגוונים כמו תרגום מסמכים, הוספת סינית לאתרי אינטרנט, תרגום סימולטני, משפטי ואקדמי לסינית וכל טקסט נדרש ברמה הגבוהה ביותר.

למה לפנות אל זמנהוף שירותי תרגום?

תרגום לסינית הוא תחום התמחות של זמנהוף שירותי תרגום. הכלכלה הפורחת ומאות רבות של יזמים ישראליים העובדים עם סין, הביאו אותנו להרחיב את היקף פעילותנו בתחום, והיום יש לזמנהוף שירותי תרגום את מאגר המתרגמים הרחב והמגוון ביותר לשפה הסינית. פנו אלינו היום למידע נוסף ולהצעת מחיר של תרגום מסמכים וטקסטים מכל סוג לשפה הסינית, או מהשפה הסינית, ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il