תרגום לצ'כית דורש מתרגם מיומן בשפת המקור ובשפת היעד, ועליו לקחת בחשבון את המדינה לה מיועד התרגום, מכיוון שלאורך השנים התפתחו מספר ניבים מובחנים. עם זמנהוף שירותי תרגום תהנו ממתרגם לצכ'ית הבקיא בסוג הטקסט, ובשפת מדינת היעד אליה נדרש התרגום. צוות המתרגמים הבינלאומי שלנו מבטיח כי נתאים את המתרגם הנכון לטקסט שלכם, וכי תהנו מתרגום איכותי, מהיר וקולח, אשר שומר על משמעות הטקסט המקורי.

לנוכח הכלכלה המצליחה והמגוונת של צ'כוסלובקיה, בה פורח המסחר בנפט, באלקטרוניקה, ובטכנולוגיה, פונים אלינו אנשי עסקים רבים בבקשה לתרגום לצ'כית. את השפה הצ'כית מדברים כיום כ10 מליון אזרחים ברפובליקה הצ'כית, ועוד כ200,000 דוברי צ'כית במדינות אחרות ברחבי העולם.

אנו מציעים תרגום לצ'כית במגוון תחומים מקצועיים, ומתרגמים את כל סוגי הטקסטים. תרגום משפטי, תרגום טכני, תרגום אקדמי, תרגום רפואי, תרגום אתרים ועוד.

פנו אלינו היום ותהנו מתרגום מהיר ואיכותי
דגל צכיה

צכ'יה ויחסי ישראל

צכ'יה נמצאת ביבשת אירופה ועיר הבירה שלה היא פראג. קשרי העסקים החמים בין צכ'יה לישראל מתבטאים במשקיעים ישראלים רבים אשר מחזיקים בנדלן ועסקים בצ'כוסלובקיה.

תרגום מסמכים

תרגום מסמך שיווקי לצ'כית

תרגום חומר שיווקי לצ'כית ותרגום מסמכים עושים רק עם המומחים. על המתרגם להבין את התרבות הצ'כית ואת מבנה השפה בצורה מושלמת, כדי לתרגם סלוגנים ומסרים שיווקים לצ'כית, תוך שמירה על המשמעות ועל הנימה השיווקית.

חברת תרגומים מקצועית

חברת תרגומים מקצועית

"זמנהוף שירותי תרגום" מציעה תרגום לצכ'ית עם מיטב המתרגמים. אנו ערוכים לטפל בתרגומים מהירים ומבצעים בקרת איכות כפולה לכל תרגום.

מחיר, שירות מקצועי ובקרת איכות

בין אם מדובר על תרגום לצ'כית או תרגום לכל שפה אחרת אנו ערוכים לספק לכם תרגום מהיר ומקצועי. פנו אלינו היום למידע נוסף או הצעת מחיר לתרגום ותהנו משירות תרגומים מהיר במיוחד ומקצועי ללא פשרות.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il