אז... ייתכן מאוד שישבת, כתבת, סגננת ועבדת קשה על תרגום לאנגלית (תרגום מעברית לאנגלית הוא הנפוץ ביותר) וייתכן מאוד שהוא ממש לא רע... השאלה היא: האם הוא מצויין? האם הוא עושה שימוש בטרמינולוגיה הנכונה? בז'ארגון הנכון?

תרגום לאנגלית עושים עם מומחים. מעט מאוד ישראלים כיום אינם דוברים אנגלית ברמה זו או אחרת, אך כאשר יש צורך בתרגום מקצועי, אין זה משנה מהי רמת האנגלית שלנו, הצברים, אנחנו לא נוכל לערוך תרגום שכזה ברמה של מתרגמים ששפת האם שלהם היא אנגלית.

כל זה נכון במיוחד כאשר יש צורך בתרגום לשפה האנגלית הטומן בחובו פנייה למוסדות ציבוריים פורמליים, ולעבודה מול גופים מסחריים כמו לדוגמא בהליך תרגום מסמכים חשובים

תרגום לאנגלית במחירים מפתיעים
תרגום מעברית לאנגלית
תרגום מסמכים

תרגום מעברית לאנגלית

תרגום מעברית לאנגלית הוא סוג התרגום המבוקש והנפוץ ביותר בישראל! ניתן לראות כי סוג ספציפי זה של תרגום נחוץ בכל תחומי התרגום לאור היותה של השפה האנגלית שפה בינלאומית מובילה. מלבד הצורך בתרגום מעברית לאנגלית של מסמכים, ניתן לראות כי תרגום זה מבוקש בתחומי המשפט, הרפואה, התוכנה, השיווק ועוד. בזמנהוף שירותי תרגום אנו עובדים עם מתרגמים שכל חייהם עוסקים בתרגום מעברית לאנגלית ואיכות ואמינות העבודה של אלו ניכרת בתוצר הסופי.

תרגום מסמכים לאנגלית

תרגום מסמכים לאנגלית עושים עם המומחים! דקויות בתרגום לאנגלית הן שעושות את ההבדל, ומביאות לתרגום איכותי, קריא וקולח ברמה גבוהה. זמנהוף שירותי תרגום מספקים תרגום מהיר ומקצועי של מסמכים לשפה האנגלית או מהשפה האנגלית, במהירות, תוך עמידה בזמנים במחירים אטרקטיביים.
תרגום סימולטני

תרגום סימולטני לאנגלית

זקוקים למתרגמ/ת סימולטני בכנס עסקי, כנס מכירות, מפגש משפטי או כל מפגש אחר? זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגום סימולטני לאנגלית ומאנגלית בפריסה ארצית, עם צוות ומיומן של מתרגמים מנוסים. צרו קשר היום למידע נוסף על שירותי תרגום סימולטני לאנגלית עם המומחים ונשמח לעמוד לשירותכם.
תרגום אתרים

תרגום אתרים לאנגלית

תרגום האתר שלכם לאנגלית פותח דלת לאוכלוסיה הגדולה בעולם. בין חמש מאות מיליון ל-1.8 מיליארד איש בעולם דוברים אנגלית ברמה כלשהי, בין כשפת אם או כשפה שנייה, כ95% מכלל השירותים והמוצרים נמכרים באינטרנט עם תיאור בשפה האנגלית, וגם מרבית החיפושים בעולם במנועי חיפוש נערכים באנגלית. מכאן שתרגום לאנגלית חושף את המוצר או את השירות שלכם לקהל גולשים רחב, ומקדמו באופן דרמטי.

תרגום משפטי לאנגלית

תרגום משפטי לאנגלית דורש מתרגם מעולם המשפטים, משפטן/ נוטריון, פרופסור, עו"ד או מרצה למשפטים, אשר בקיא בשפת המקור ודובר כשפת אם את שפת היעד של הטקסט שברצונכם לתרגם.

תרגום מעברית לאנגלית

תרגום מעברית לאנגלית עם המומחים שבמתרגמים שיש בישראל. תרגום מסמכים בעברית לאנגלית, תוכנה, התכתבויות, ספרות, חוברות מכל סוג שהוא וכמובן שאף תרגום מעברית לאנגלית סימולטני, תרגום טקסטים טכניים מעברית לאנגלית עם אנשי התרגום המנוסים ביותר שיש בשוק, עם מקצועיות שלא תקבלו בשום מקום אחר ובמחירים אטרקטיביים.

תרגום מאנגלית לעברית

תרגום מאנגלית לעברית עם מיטב המתרגמים בישראל. תרגום מסמכים, תוכנות, התכתבויות, ספרים, חוברות וגם תרגום סימולטני, תרגום טקסטים טכניים לאנגלית עם צוות מתרגמים מקצועי ומנוסה במחירים מעולים.

לבחור חברת תרגום

צוות המתרגמים המנוסה בישראל

תרגום לאנגלית ע"י מתרגמים מוסמכים בעלי שפת אם אנגלית יכול לקדם אותך ואת העסק שלך, תרגום לאנגלית יכול למנף את העסק שלך ולפתוח אותו לשווקים חדשים.

תרגום לאנגלית עם המומחים!

חברת זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגום לאנגלית ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים במיוחד עם צוות מתרגמים המורכב ממומחים במתן שירותי תרגום לאנגלית עבור כל סוגי הטקסטים, התכתבויות, מסמכים, אתרים, תרגום מאנגלית לעברית / מעברית לאנגלית ועוד.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il