אז... ייתכן מאוד שישבת, כתבת, סגננת ועבדת קשה על תרגום לאנגלית (תרגום מעברית לאנגלית הוא הנפוץ ביותר) וייתכן מאוד שהוא ממש לא רע... השאלה היא: האם הוא מצויין? האם הוא עושה שימוש בטרמינולוגיה הנכונה? בז'ארגון הנכון?

תרגום לאנגלית עושים עם מומחים. מעט מאוד ישראלים כיום אינם דוברים אנגלית ברמה זו או אחרת, אך כאשר יש צורך בתרגום מקצועי, אין זה משנה מהי רמת האנגלית שלנו, הצברים, אנחנו לא נוכל לערוך תרגום לאנגלית ברמה של מתרגמים ששפת האם שלהם היא אנגלית.

כל זה נכון במיוחד כאשר יש צורך בתרגום לשפה האנגלית הטומן בחובו פנייה למוסדות ציבוריים פורמליים, ולעבודה מול גופים מסחריים כמו לדוגמא בהליך תרגום מסמכים חשובים

זקוקים לתרגום איכותי מעברית לאנגלית או תרגום מאנגלית לעברית?

הגעתם למקום הנכון. זמנהוף שירותי תרגום היא החברה המובילה בישראל במתן שירותי תרגום מקצועיים עם צוות מתרגמים מהארץ ומהעולם במחירים מעולים!

עובדה ידועה היא כי מירב תושבי מדינת ישראל דוברים את השפה האנגלית. ואין ספק כי כיום בעידן האינטרנט, אנגלית הפכה למצרך דומיננטי בחיינו וכמעט דבר חובה לכל אדם. איתנו תוכלו להזמין תרגום מעברית לאנגלית וכן תרגום מאנגלית לעברית בשלל תחומי תרגומים בהתאם לסוג הטקסט. אלה בינינו השולטים בשפה האנגלית ברמה ממוצעת, יכולים לפנות בכל עת אל מגוון האתרים האינטרנטיים המציעים תוכנות מחשב המתרגמות מאנגלית לעברית עבור סכום כסף סמלי ואף בחינם, אך יגלו כי רמת התרגום נמוכה והתוכנות אינן מזהות הקשרים בטקסט.

תרגום לאנגלית במחירים מפתיעים
תרגום מעברית לאנגלית | מילון

תרגום מאנגלית עבור חומר עיוני כמו לדוגמה תרגום משפטי הוא אף מסובך יותר ונדרש על פי חוקים בינלאומיים כי בכדי להיות קביל חייב יתורגם אל על יד מתרגם מקצועי המוסמך לבצע תרגומים משפטיים מאנגלית. גם בתחומי תרגום אחרים נתקל באנגלית ברמה גבוהה. אחרי הכל אנגלית היא אחת השפות העשירות בעולם ומינוחים רבים כמו כאלה הנדרשים בהליך תרגום מסמכים אקדמי או תרגום רפואי נולדו אל השפה האנגלית ויוצרים צורך במתרגם מומחה מאותו התחום.

כמובן, אנו מעניקים גם שירותי תרגום מעברית לאנגלית במידת הצורך.

מסיבות אלה ושיקולים מקצועיים כדאי בבואכם לתרגם מאנגלית לעברית לפנות את חברת תרגומים מבוססת כמו “זמנהוף שירותי תרגום” כך מובטח כי תהנו מתרגום איכותי, מהיר וקולח השומר על אותנטיות התוכן המקורי.

תרגום מסמכים

תרגום מסמכים לאנגלית

תרגום מסמכים לאנגלית עושים עם המומחים! דקויות בתרגום לשפה האנגלית הן שעושות את ההבדל, ומביאות לתרגום איכותי, קריא וקולח ברמה גבוהה. זמנהוף שירותי תרגום מספקים תרגום מהיר ומקצועי של מסמכים לשפה האנגלית או מהשפה האנגלית, במהירות, תוך עמידה בזמנים במחירים אטרקטיביים.
תרגום סימולטני

תרגום סימולטני לאנגלית

זקוקים למתרגמ/ת סימולטני בכנס עסקי, כנס מכירות, מפגש משפטי או כל מפגש אחר? זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגום סימולטני לאנגלית ומאנגלית בפריסה ארצית, עם צוות ומיומן של מתרגמים מנוסים. צרו קשר היום למידע נוסף על שירותי תרגום סימולטני לאנגלית עם המומחים ונשמח לעמוד לשירותכם.
תרגום אתרים

תרגום אתרים לאנגלית

תרגום האתר שלכם לשפה האנגלית פותח דלת לאוכלוסיה הגדולה בעולם. בין חמש מאות מיליון ל-1.8 מיליארד איש בעולם דוברים אנגלית ברמה כלשהי, בין כשפת אם או כשפה שנייה, כ95% מכלל השירותים והמוצרים נמכרים באינטרנט עם תיאור בשפה האנגלית, וגם מרבית החיפושים בעולם במנועי חיפוש נערכים באנגלית. מכאן שתרגום לשפה האנגלית חושף את המוצר או את השירות שלכם לקהל גולשים רחב, ומקדמו באופן דרמטי.

תרגום משפטי לאנגלית

תרגום משפטי לאנגלית דורש מתרגם מעולם המשפטים, משפטן/ נוטריון, פרופסור, עו"ד או מרצה למשפטים, אשר בקיא בשפת המקור ודובר כשפת אם את שפת היעד של הטקסט שברצונכם לתרגם.

תרגום מעברית לאנגלית

תרגום מעברית לאנגלית עם המומחים שבמתרגמים שיש בישראל. תרגום מסמכים בעברית לאנגלית, תוכנה, התכתבויות, ספרות, חוברות מכל סוג שהוא וכמובן שאף תרגום מעברית לאנגלית סימולטני, תרגום טקסטים טכניים מעברית לאנגלית עם אנשי התרגום המנוסים ביותר שיש בשוק, עם מקצועיות שלא תקבלו בשום מקום אחר ובמחירים אטרקטיביים.

תרגום מאנגלית לעברית

תרגום מאנגלית לעברית עם מיטב המתרגמים בישראל. תרגום מסמכים, תוכנות, התכתבויות, ספרים, חוברות וגם תרגום סימולטני, תרגום טקסטים טכניים לאנגלית עם צוות מתרגמים מקצועי ומנוסה במחירים מעולים.

תרגום לאנגלית במחירים מפתיעים

איך נהנים מתרגום איכותי

תרגום מכונה או מתרגם מקצועי

עוד לא קמה התוכנה המציעה תרגום איכותי מאנגלית לעברית או תרגום מעברית לאנגלית. תוכנות תרגום מוגבלות תחבירית ולעתים, כאשר נתרגם משפט מאנגלית לעברית באחת מתוכנות התרגום הללו, נקבל משפט, אשר חסר כל משמעות בעברית ואיבד את תוכנו המקורי

תרגום מאנגלית לעברית פרי אדם

תרגום מאנגלית לעברית או תרגום מעברית לאנגלית אינו מדויק כאשר הוא נעשה על ידי תוכנת מחשב, אך אין זו סיבה לכבות את המחשב ולהפכו למתלה מעילים. גם אם איננו שולטים בשפה האנגלית, תוכלו להיעזר בשירותינו וליהנות מתרגום איכותי, מקצועי ואמין עם מתרגם מומחה.

איך עובד תהליך התרגום

אם רצונך הוא לקבל תרגום מאמרים, טקסטים, אתרים או כל מסמך אחר מאנגלית לעברית אשר ברשותכם כל שעליכם לעשות הוא:

  • בקרו בדף קבל הצעת מחיר לתרגום
  • שלחו אלינו את המסמך באנגלית
  • אנו נתאים את המתרגם המתאים
  • נשלח אליכם מסמך מתורגם ואיכותי

לבחור חברת תרגום

צוות המתרגמים המנוסה בישראל

תרגום לשפה האנגלית ע"י מתרגמים מוסמכים בעלי שפת אם אנגלית יכול לקדם אותך ואת העסק שלך, תרגום מקצועי לאנגלית יכול למנף את העסק שלך ולפתוח אותו לשווקים חדשים.

תרגום איכותי לאנגלית עם המומחים!

חברת זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגום לשפה אנגלית ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים במיוחד עם צוות מתרגמים המורכב ממומחים במתן שירותי תרגום לשפה האנגלית עבור כל סוגי הטקסטים, התכתבויות, מסמכים, אתרים, תרגום מהיר ומדויק מאנגלית לעברית / מעברית לאנגלית ועוד.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il