אז... ייתכן מאוד שישבת, כתבת, סגננת ועבדת קשה על תרגום לאנגלית (תרגום מעברית לאנגלית הוא הנפוץ ביותר) וייתכן מאוד שהוא ממש לא רע... השאלה היא: האם הוא מצויין? האם הוא עושה שימוש בטרמינולוגיה הנכונה? בז'ארגון הנכון?

תרגום לאנגלית עושים עם מומחים. מעט מאוד ישראלים כיום אינם דוברים אנגלית ברמה זו או אחרת, אך כאשר יש צורך בתרגום מקצועי, אין זה משנה מהי רמת האנגלית שלנו, הצברים, אנחנו לא נוכל לערוך תרגום לאנגלית ברמה של מתרגמים ששפת האם שלהם היא אנגלית.

כל זה נכון במיוחד כאשר יש צורך בתרגום לשפה האנגלית הטומן בחובו פנייה למוסדות ציבוריים פורמליים, ולעבודה מול גופים מסחריים כמו לדוגמא בהליך תרגום מסמכים חשובים

תרגום לאנגלית במחירים מפתיעים
תרגום מסמכים

תרגום מסמכים לאנגלית

תרגום מסמכים לאנגלית עושים עם המומחים! דקויות בתרגום לשפה האנגלית הן שעושות את ההבדל, ומביאות לתרגום איכותי, קריא וקולח ברמה גבוהה. זמנהוף שירותי תרגום מספקים תרגום מהיר ומקצועי של מסמכים לשפה האנגלית או מהשפה האנגלית, במהירות, תוך עמידה בזמנים במחירים אטרקטיביים.
תרגום סימולטני

תרגום סימולטני לאנגלית

זקוקים למתרגמ/ת סימולטני בכנס עסקי, כנס מכירות, מפגש משפטי או כל מפגש אחר? זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגום סימולטני לאנגלית ומאנגלית בפריסה ארצית, עם צוות ומיומן של מתרגמים מנוסים. צרו קשר היום למידע נוסף על שירותי תרגום סימולטני לאנגלית עם המומחים ונשמח לעמוד לשירותכם.
תרגום אתרים

תרגום אתרים לאנגלית

תרגום האתר שלכם לשפה האנגלית פותח דלת לאוכלוסיה הגדולה בעולם. בין חמש מאות מיליון ל-1.8 מיליארד איש בעולם דוברים אנגלית ברמה כלשהי, בין כשפת אם או כשפה שנייה, כ95% מכלל השירותים והמוצרים נמכרים באינטרנט עם תיאור בשפה האנגלית, וגם מרבית החיפושים בעולם במנועי חיפוש נערכים באנגלית. מכאן שתרגום לשפה האנגלית חושף את המוצר או את השירות שלכם לקהל גולשים רחב, ומקדמו באופן דרמטי.

תרגום משפטי לאנגלית

תרגום משפטי לאנגלית דורש מתרגם מעולם המשפטים, משפטן/ נוטריון, פרופסור, עו"ד או מרצה למשפטים, אשר בקיא בשפת המקור ודובר כשפת אם את שפת היעד של הטקסט שברצונכם לתרגם.

תרגום מעברית לאנגלית

תרגום מעברית לאנגלית עם המומחים שבמתרגמים שיש בישראל. תרגום מסמכים בעברית לאנגלית, תוכנה, התכתבויות, ספרות, חוברות מכל סוג שהוא וכמובן שאף תרגום מעברית לאנגלית סימולטני, תרגום טקסטים טכניים מעברית לאנגלית עם אנשי התרגום המנוסים ביותר שיש בשוק, עם מקצועיות שלא תקבלו בשום מקום אחר ובמחירים אטרקטיביים.

תרגום מאנגלית לעברית

תרגום מאנגלית לעברית עם מיטב המתרגמים בישראל. תרגום מסמכים, תוכנות, התכתבויות, ספרים, חוברות וגם תרגום סימולטני, תרגום טקסטים טכניים לאנגלית עם צוות מתרגמים מקצועי ומנוסה במחירים מעולים.

לבחור חברת תרגום

צוות המתרגמים המנוסה בישראל

תרגום לשפה האנגלית ע"י מתרגמים מוסמכים בעלי שפת אם אנגלית יכול לקדם אותך ואת העסק שלך, תרגום מקצועי לאנגלית יכול למנף את העסק שלך ולפתוח אותו לשווקים חדשים.

תרגום איכותי לאנגלית עם המומחים!

חברת זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגום לשפה אנגלית ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים במיוחד עם צוות מתרגמים המורכב ממומחים במתן שירותי תרגום לשפה האנגלית עבור כל סוגי הטקסטים, התכתבויות, מסמכים, אתרים, תרגום מהיר ומדויק מאנגלית לעברית / מעברית לאנגלית ועוד.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il