תרגום לפינית עם זמנהוף שירותי תרגום היא הדרך הטובה ביותר להגיע אל יותר משישה מיליון איש הדוברים את השפה הפינית. רוב דוברי השפה הפינית מרוכזים בפינלנד, אך קיימים ריכוזים גם ברוסיה, בשבדיה, בקרליה, ואף באסטוניה. אחד הדברים המעניינים בשפה הפינית היא העובדה שכאשר הם רוצים להגיד שמשהו לא בהיר להם, הם אומרים "שזה כמו עברית עבורם" ממש כשם שאנחנו הישראלים אומרים כי "זה סינית עבורנו".

תרגום לפינית עם זמנהוף שירותי תרגום נעשה על ידי מתרגמים מומחים ששפת האם שלהם היא השפה הפינית, ואשר רכשו השכלה גבוהה ב-תרגום ועריכה לשונית. תרגומים איתנו עוברים בקרת איכות קפדנית ומדוקדקת על ידי מתרגמים נוספים, ולכן לקוחותינו
סמוכים ובטוחים כי הם מקבלים תוצר מוגמר ברמה גבוהה.

המומחים שלנו לתרגום יספקו לכם תרגום לפינית שהוא מקצועי, מהימן ומדויק, במינימום הוצאות. איתנו תוכלו להזמין תרגום מסמכים, תרגום אתרים, תרגום משפטי, תרגום רפואי וגם תרגום סימולטני.

תרגום פינית לעברית במחירים מעולים
דגל פינלנד

כמה מילים על פינלנד

פינלנד ממוקמת בצפון אירופה ומשתרעת של שטח של כ- 337,030 קמ"ר. לצורך השוואה, שטחה של ישראל הוא 22,072 קמ"ר. השפות הרשמיות המדוברות בה הן פינית ושבדית, והמטבע בפינלנד הוא אירו.

פינלנד במבט עולמי

פינלנד חברה באיחוד האירופי החל משנת 1995 ומוגדרת כרפובליקה. עיר הבירה של פינלנד היא הלסינקי. פינלנד גובלת עם שבדיה, רוסיה, נורבגיה והים הבלטי, וידועה באקלים הקר שלה (אפילו קר מאוד).

דגלים מהעולם
תרגום מקצועי

תרגום מקצועי עושים עם המומחים

תרגום לפינית הנעשה על ידי מתרגמים מומחים יכול להיות כרטיס הכניסה שלך לעולם הפיני בפרט ולקהילה האירופית בכלל. זמנהוף שירותי תרגום ערוכה לספק לך תרגום מפינית לעברית, או מעברית לפינית, במחירים מעולים.

תרגום לפינית עם צוות המתרגמים של ישראל

זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגומים לאינספור מוסדות, חברות, עסקים, ולקוחות פרטיים בארץ ובעולם. פנו אלינו עוד היום, וגם אתם תהנו משירותי תרגום מקצועיים, במחירים אטרקטיביים, עם מתרגמים מנוסים ומיומנים.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il