מחפשים תרגום לצרפתית שהוא מקצועי, מדויק ואמין? מחפשים מתרגמים איכותיים בעלי שפת אם צרפתית?

בהזמנת תרגום לצרפתית עם "זמנהוף -שרותי תרגום" תוכלו להנות מתרגום איכותי, מקצועי ומלוטש, בראש שקט, בידיעה כי התרגומים שלכם בידיים מקצועיות. תרגום לצרפתית בפרט ותרגום בכלל, מחייב את המתרגם לשלוט באופן מלא הן בשפת המקור והן בשפת היעד. כמו כן עליו להיות בקיא בנושא בו עוסק הטקסט, על מנת ליצור תרגום איכותי ונאמן למקור.

המתרגמים שלנו ב"זמנהוף- שרותי תרגום" הם מתרגמים מקצועיים ומוכשרים, הם יתרגמו את התכנים שלכם באופן הרמוני ומדוייק, כך שנמעני הטקסט המתורגם לצרפתית לא יחושו שמדובר בתרגום, אלא בטקסט מקורי, בהיר וקולח.

אנו מציעים בנוסף שירותי תרגום אתרי אינטרנט לצרפתית, תרגום מסמכים משפטיים, תרגום חומר אקדמאי ורפואי, תרגום תוכנה, ותרגום סימולטני בבתי משפט ובישיבות עסקיות. אצלנו ב"זמנהוף - שרותי תרגום" לא תצטרכו להתפשר על איכות התרגום לצרפתית, ותהנו משירות תרגום מקצועי ומהיר לצרפתית תוך שמירה על אותנטיות המסמך אשר תבקשו לתרגם בעבור קהל היעד שלכם.

תרגום מהיר במחירים אטרקטיביים לצרפתית
השפה הצרפתית

עובדות על צרפתית

  • בצרפתית 30% יותר מילים מאשר בעברית
  • צרפתית הפכה לשפה רשמית כבר בשנת 1539
  • צרפתית מדוברת על ידי יותר מ128 מליון איש
  • בשפה הצרפתית 26 אותיות ו5 סימני פיסוק
  • מקור הצרפתית עוד מימי האימפריה הרומית

תרגום לצרפתית פותח דלת למעל ל20 מדינות

השפה הצרפתית היא שפה שמדוברת בכארבעים מדינות, ביניהן צרפת, טוניס, מרוקו, קנדה, בלגיה שווייץ, קונגו, קמבודיה, קמרון, טוגו, מדגסקר, מאוריטניה, וייטנאם, לאוס, האיטי ועוד ארצות ברחבי העולם.
מפת העולם
איכות ושירות

תרגומים איכותיים במרחק לחיצה

תרגום לצרפתית עם זמנהוף שירותי תרגום זה ללכת על בטוח. תרגום מקצועי לצרפתית הוא כזה ששומר על רוח הדברים ולא מאבד מהמקוריות שלו. איתנו בזמנהוף שירותי תרגום תהנו מצוות מתרגמים מקצועי ורחב. אנו מבצעים תרגומים לצרפתית עם דוברי צרפתית ברמת שפת אם.

זקוקים לתרגום מהיר מצרפתית או לצרפתית?

זמנהוף שירותי תרגום מחזיקה במאגר מתרגמים רחב ומגוון במיוחד אשר מגיע מתחומים מקצועיים שונים, לכן אנו ערוכים לספק לכם תרגום מהיר במיוחד ואפילו תרגום דחוף. אם אתם זקוקים לתרגום מהיום למחר עדיף להקדים וליצור איתנו כבר עכשיו, או להגיש פנייה בטופס הצעת מחיר לתרגום ונשוב אליכם תוך זמן קצר.
איכות ושירות

קבלו הצעת מחיר לתרגום צרפתית

זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגומים מקצועיים לאינספור חברות, עסקים, מוסדות לימוד, ולקוחות פרטיים ומקפידה לספק לכם תרגום איכותי, אשר עובר בדיקת איכות כפולה על ידי מתרגם שני.

השאירו פרטים ונשוב אליכם תוך זמן קצר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירותי תרגום לצרפתית או מצרפתית. צוות המתרגמים הרחב בישראל ערוך לספק לכם תרגום מהיר, איכותי ומקצועי עבור כל טקסט, אתר אינטרנט, תוכנה ואפילו תרגום סימולטני לצרפתית עם המומחים.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il