תרגום לגאורגית זה עסק למקצוענים. רק זמנהוף שירותי תרגום יכולה לספק לך תרגום לגאורגית מקצועי, מדויק ומהימן במינימום הוצאות. על אף השינויים בשם המדינה - מגרוזיה לגאורגיה ושם השפה מגרוזינית לגאורגית השפה לא השתנתה. פירושו של השם גאורגיה הוא 'אדמה חקלאית', והתרבות הגאורגית ששורשיה משתרעים על פני 3000 שנה, עדיין חיה ובועטת.

תרגום לגאורגית יחשוף אותך ל-4 מיליון איש אשר מדברים את השפה הגאורגית בגאורגיה. כמו כן קיימים ריכוזים רבים בעולם בהם השפה הגאורגית מדוברת מחוץ לגאורגיה. כך למשל, עריכת תרגום לגאורגית יכול לפנות גם אל תושבים במדינות: טורקיה, איראן, רוסיה, אזרבייג'ן ועוד. תרגום מקצועי לגאורגית הוא כזה שלוקח בחשבון את מגוון הדיאלקטים הקיימים בשפה. גאורגית היא שפה עשירה מאוד והדיאלקטים שבה רבים גם הם.

זמנהוף שירותי תרגום מזמינה אותך, ליהנות משירותי תרגום לגאורגית במחירים מעולים.

תרגום מקצועי, איכותי ומהיר לגאורגית
מפת גאורגיה

תרגום לגאורגית לפי ניב

לכל אזור בגאורגיה יש את הניבים המיוחדים לו וכאשר עורכים תרגום לגאורגית יש להבין היטב תחילה מיהו קהל היעד ובאיזה אזור הוא ממוקם.

דגל גאורגיה

ניבים בשפה הגאורגית

בין הדיאלקטים הקיימים תמצאו: כארתלית, אימרית, רצ'ה-לחצ'מונית, קאחית, מוחבית, אימרחבית, אינגילואית, גורית, חבסורית, תושית, אג'רית, פשאבית, פרידאנית, מתיאולית ומסחתית. גם לקהילה היהודית המתגוררת זמן רב בגיאורגיה יש דיאלקט ייחודי – "יהודית-גאורגית"

תרגום כל טקסט

תרגום כל טקסט

אנו מספקים שירותי תרגום עבור כל סוגי הטקסטים, מסמכים, אתרי אינטרנט, תוכנות, כתוביות, תרגום סימולטני מגאורגית, תמלול ועוד שלל שירותים. פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לספק לכם תרגום איכותי ומקצועי עם חברת התרגומים של ישראל.

קבלו הצעת מחיר לתרגום

תרגום לגאורגית עם המומחים זמנהוף שירותי תרגום עושה את ההבדל, ויחסוך לך הרבה זמן וכסף. אלפי לקוחות מרוצים לא טועים! פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר עבור תרגום לגאורגית של כל טקסט, מקצועי או אישי (סודיות מוחלטת), ותהנו ממחיר מעולה, משירות מהיר ומבוסס ניסיון, ומבקרת איכות כפולה על ידי מתרגם שני לכל מסמך.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il