יוון נחשבת לערש התרבות המערבית ולמקור המדעים, הפילוסופיה והידע כולו. כיום יוון היא שכנתינו הידידותית ויותר מ-15 מיליון איש דוברים יוונית. תרגום ליוונית יפתח עבורך חלון אל עולם שכולו יופי, אומנות, מסחר, תיירות ותרבות. יתרה מזו השפה היוונית היא אחת מן השפות הרשמיות של האיחוד האירופי.

עריכת תרגום ליוונית לא רק יחשוף אותך לאזרחי יוון, כי אם יספק לך תקשורת קולחת ופתוחה עם מדינות נוספות כגון: מקדוניה, קפריסין, אלבניה, בולגריה, טורקיה ואפילו אזורים מסוימים באיטליה. השפה היוונית נחשבת לאחת השפות העתיקות ביותר. היוונית המדוברת שונה אמנם מן היוונית העתיקה הקלאסית, אך לא התפתחה בחלל ריק ולכן שואבת את כוחה מן היוונית הקלאסית.

מבחינה היסטורית עברה השפה היוונית תהפוכות רבות, אפילו במאות האחרונות, השפה היוונית המדוברת כיום היא שילוב של היוונית הקלאסית עם המודרנית. תרגום ליוונית עם המומחים לתרגומים יספק לך ביטחון כי אתה נמצא בידיים מקצועיות ואמינות שיעשו הכול על מנת לספק לך תקשורת קולחת עם דוברי השפה היוונית.

קבלו הצעת מחיר לתרגום יוונית

תרגום מסמכים ליוונית

אנו מבצעים תרגום של כל מסמך וטקסט מכל סוג ובעלי אופי מקצועי, ספרותי, מדעי או טכני לשפה היוונית עם צוות מתרגמים מנוסה ומיומן.
תרגום מסמכים ליוונית

תרגום משפטי לגרמנית

זקוקים לתרגום של מסמכים משפטיים ליוונית או מיוונית? פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לתרגום משפטי מהיר ואיכותי ליוונית.
תרגום משפטי לגרמנית

תרגום תוכנות ולוקליזציה

תרגום תוכנות עושים עם המומחים. תרגום תוכנה הוא נושא רגיש אשר דורש הבנה מעמיקה של הטקסט המדובר, גרפיקות וטקסטים דומים.
תרגום תוכנות ולוקליזציה

תרגום אתרים ליוונית

זמנהוף שירותי תרגום מתמחה במתן שירותי תרגום אתרי אינטרנט לשפות נוספות עבור אינספור חברות בניית אתרים במחירים מעולים!
תרגום אתרים ליוונית

תרגום אקדמי ליוונית

זקוקים לתרגום של מסמכים אקדמיים ליוונית? פנו אלינו היום לתרגום של מחקרים, מאמרים, מידע מקצועי אקדמי ועוד בשלל תחומים אקדמיים!
תרגום אקדמי ליוונית

תרגום סימולנטי ליוונית

אנו מספקים שירותי תרגום סימולטני בפריסה ארצית מלאה עבור כנסים, הרצאות עסקיות, דיונים משפטיים, ירידים מקצועיים וליווי נציגים פוליטיים.
תרגום סימולנטי ליוונית

כל תחומי התרגום

אין זה משנה אם ברצונך לערוך תרגום אתרים לשפה היוונית, תרגום משפטי או תרגום ליוונית של מסמכים רק בזמנהוף שירותי תרגום תקבל מענה כולל ומיידי לכל צרכיך!

תרגום יוונית לעברית

זקוקים לשירותי תרגום מיוונית או ליוונית? פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירותי תרגום מהירים ומקצועיים עם חברת התרגומים המובילה בישראל וצוות המתרגמים הרחב בישראל.

על יוון

יוון ממוקמת בדרום מזרח אירופה, בירתה אתונה, והיא מהווה חלק ממדינות האיחוד האירופי זה זמן רב. יוון נחשבה ועודנה ערש התרבות המערבית הודות לפילוסופים, המשוררים, המדענים והמדינאים שיצרו עבורנו את העולם החדש.

לבחור בחברת תרגומים מוכחת

הלקוחות שלנו כבר בחרו בנו כחברת התרגום עבורם, תרגום ליוונית עם זמנהוף שירותי תרגום יבטיח לך תרגום מקצועי, מהימן ומדויק מאחר ואנחנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם מתרגמים רבים הדוברים את השפה היוונית כשפת אם ומומחים בעריכת תרגומים איכותיים.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il