תרגום לאיטלקית יחשוף אתכם ל70 מיליון איש הדוברים את השפה האיטלקית. אולם כאשר אתם מחפשים שירותי תרגום אסור לכם להתפשר, כי מגיע לכם הטוב ביותר. זמנהוף שירותי תרגום מזמינה אתכם ליהנות מניסיון וידע של שנים רבות בתחום התרגומים. תרגום לאיטלקית דורש מומחיות, נסיון, ידיעת השפה האיטלקית על בורייה ובקיאות בתחום בו עוסק הטקסט.

בזמנהוף שירותי תרגום ממתינים לכם מתרגמים מן השורה הראשונה ואנו נעשה הכל בכדי לספק לכם תרגום לאיטלקית שהוא מדויק, מהיר ומקצועי. אנחנו מכירים היטב התרבות והמנטליות של קהל היעד האיטלקי ומחויבים לספק לכם תרגום לאיטלקית במינימום זמן ומינימום הוצאות.

באיחוד האירופי לבדו, ממוקמת השפה האיטלקית במקום השני כמדוברת ביותר, ונראה כי זוהי השפה השלישית הנלמדת ביותר, ממש אחרי צרפתית ואנגלית. כמו כל תרגום בשפה אחרת, גם תרגום לאיטלקית עובר אצלנו בקרת איכות דקדקנית על ידי מתרגמים ועורכים לשוניים, ולכן לקוחותינו סמוכים ובטוחים כי יקבלו מענה כולל ומקצועי לצרכיהם.

תרגום איטלקית במחירים מעולים!
איש עסקים

תרגום לאיטלקית - רואים את התוצאות בעיניים!

איטלקית היא שפה פופולרית ונדרשת בקרב יצואנים ועסקים רבים, אחרי הכול תרגום לאיטלקית יכול להצעיד את העסק שלך קדימה ולחשוף אותך לשווקים חדשים. השפה האיטלקית מדוברת ביותר מעשרים ותשעה מדינות ביניהן: איטליה כמובן, שווייץ, אריתראה, מלטה, אלבניה, קרואטיה ועוד

למה איטלקית

לצד העובדה כי הכלכלה האיטלקית מהווה יעד עבור אינספור יזמי נדלן, יצואנים של מוצרים ישראליים ובעלי עסקים שונים, השפה האיטלקית היא שפת האהבה, האומנות וההגות הקלאסית וניתן לראות כי דפים רבים בהיסטוריה נכתבו בשפה קסומה זאת והיתה שפתם של לאונרדו דה וינצ'י, מיכאלאנג'לו, בוקצ'ו ועוד'.
דגל איטליה
אחלה

תרגום מאיטלקית לעברית

אנו מתגאים במתן שירותי תרגום ברמה הגבוהה ביותר תוך שימת דגש על איכות ומהירות. פנו אלינו היום ותהנו משירותי תרגום מאיטלקית לעברית או מעברית לאיטלקית במחירים מעולים עבור כל סוגי המסמכים כולל תרגום משפטי מקצועי ומהיר, תרגום אתרי אינטרנט ודפי נחיתה לאיטלקית, תרגום מסמכים וטקסטים מכל סוג.

שאלות ותשובות על תרגום איטלקית

הודות למאגר מתרגמים רחב במיוחד אנו ערוכים לספק לכם תרגום מהיר לכל סוגי הטקסטים הנדרשים ובין אם מדובר על טקסט מקצועי או על טקסט ספרותי. להלן פירוט מייצג של שירותי תרגום לאיטלקית אותם ניתן להזמין עם זמנהוף שירותי תרגום
  • תרגום מסמכים משפטיים
  • תרגום מסמכים טכניים
  • תרגום מסמכים כלכליים
  • תרגום מסמכים אקדמיים
  • תרגום אתרים לאיטלקית
  • תרגום מאמרים מקצועיים
  • תרגום מסמכים מדעיים
  • תרגום מסמכים רפואיים
  • תרגום כתוביות לאיטלקית

אנו מתגאים במתן שירותי תרגום מהירים במיוחד. זאת הודות לצוות מתרגמים רחב ומגוון במיוחד כלומר מתרגמים אשר מגיעים מתחומים מקצועיים שונים ולכן יכולים לתרגם גם טקסטים מקצועיים כשהם מבינים את המינוחים הפנימיים של כל תחום מקצועי / כל מסמך.

פנו אלינו כבר עכשיו כדי שנספיק לספק לכם תרגום מהיר במיוחד (במחירים אטרקטיביים!)

ניתן לבצע תשלום על תרגום במספר דרכים. חיוב כרטיס אשראי בצורה טלפונית, הפקדה בנקאית, תשלום בעזרת Paypal (פייפאל) או העברה בנקאית. צלצלו אלינו למידע נוסף והצעת מחיר לתרגום. לפירוט מלא בקרו בדף דרכי תשלום

תרגום טקסטים בכל תחום לאיטלקית

אתנו תוכלו ליהנות מתרגום לאיטלקית בשלל תחומים מקצועיים כגון תרגום אתרי אינטרנט, רפואי, משפטי, אקדמי וגם תרגום מסמכים מכל סוג ברמה הגבוהה. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מתרגמים בארץ ובחו"ל ומחויבים לעמידה בזמנים ולאספקת תרגומים מדויקים באיכות הגבוהה ביותר.

עמידה בזמנים היא קריטריון מרכזי כאשר מספקים לחברות ועסקים מסמכים מתורגמים! בנוסף, כל תרגום אשר מתבצע עם זמנהוף שירותי תרגום עובר בדיקה כפולה על ידי מתרגם שני, מומחה בשפה האיטלקית כך שאתם מקבלים טקסט אשר נבדק פעמיים וכך מובטח לכם תרגום איכותי במיוחד אשר נאמן בנימה, במטפורות ובמונחים המקצועיים לטקסט המקור.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il