תרגום ליפנית עם זמנהוף שירותי תרגום היא הדרך הטובה ביותר והבטוחה ביותר להגיע אל המעצמה התעשייתית השלישית בגודלה בעולם. זמנהוף שירותי תרגום מתמחה במתן שירותי תרגום ליפנית ומעניקה לך הזדמנות ייחודית להתחיל לתקשר עם האוכלוסייה הדוברת את השפה היפנית – בקלות ובמהירות.

חשוב להבין כי השפה היפנית היא חלק ממכלול רחב יותר, חלק מתרבות, מנטליות ומסורת רבת שנים. יש להכיר היטב את קהל היעד היפני כאשר עורכים תרגום ליפנית. תקשורת מקצועית עם קהל יעד יפני חייבת להיות ערה לכל אותם do & don't do, כללים מסורתיים ותרבותיים שהפרתם יכולה להביא לסיום התקשורת כליל.

השפה היפנית ידועה בדקדוק המוקפד שלה, ודוברי השפה מקשיבים לא רק לנאמר כי אם גם לדברים המשתמעים שלא נאמרו או נכתבו, ולכן יש להכיר היטב את השפה היפנית ואסור להתפשר על פחות מהטוב ביותר. תרגום ליפנית עושים עם המומחים "זמנהוף שירותי תרגום"

.
תרגום יפנית איכותי, קריא ונאמן למקור
דגל יפן

כמה מילים על יפן

יפן נמצאת באסיה ומשתרעת של שטח של 377,835 קמ"ר. למעשה יפן משתרעת על מספר רב של איים ביניהם: שיקוקו, וקיושו, הוקאידו, הונשו, נאהא וכוללת עוד לפחות שלושת אלפים איים קטנים יותר.

יפן בעולם

יפן לוקחת חלק בפעילות העולם המערבי, היא חברה באו"ם כמו גם בארגון המדינות המתועשות. יפן נחשבת ידידותית לישראל וקיימות כמה קהילות יהודיות שחיות חיים שלווים ונוחים בארץ השמש העולה.

בודהה
דל ישראל ויפן

תרגום יפנית לעברית

רוצים לתרגם טקסט מיפנית לעברית? אנו מספקים שירותי תרגום מכל שפה לשפה היפנית במחירים מעולים עם צוות המתרגמים הרחב והמנוסה בישראל עם בקרת איכות כפולה. צלצלו היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

למה לבחור בזמנהוף שירותי תרגום

עם מאות לקוחות עסקיים, חברות ומוסדות לצד עשרות אלפי לקוחות פרטיים אנו שמים דגש על שירות תרגומים איכותי, מהיר ומקצועי. פנו אלינו היום למידע נוסף על תרגום ליפנית עם צוות המתרגמים הגדול בישראל.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il