כאשר עורכים תרגום לתאילנדית חשוב להבין כי קיימים מספר דיאלקטים של השפה בהתאם לאזור הגיאוגרפי. תאילנד נחשבת לזירה עסקית משגשגת ופורחת ונמצאת בקשר עסקי שוטף עם מדינות רבות במערב. תרגום לתאילנדית עם המומחים שלך לתרגום יעניק לך תרגום מדויק, מהיר ומקצועי במינימום הוצאות. אין זה משנה אם אתה זקוק לשירותי תרגום לתאילנדית בתחום הנדל"ן, האקדמי או העסקי, בזמנהוף שירותי תרגום תוכל ליהנות ממענה כולל ומקיף לכל מסמך בשפה התאילנדית.

המתרגמים שלנו ב"זמנהוף שירותי תרגום", המתגוררים בארץ ובחו"ל, הם מתרגמים מוסמכים ומוכשרים שיעשו הכל על מנת לספק לך תרגום לתאילנדית הממוקד לקהל היעד שלך ודובר את שפתו. אנחנו מכירים היטב את התרבות התאילנדית, את השפה ואת הדיאלקטים השונים, ונדאג להתאים לך מתרגם מקצועי הבקיא בתחום התרגום ובשפת היעד.

אנו מציעים תרגומים במגוון תחומים מקצועיים כמו תרגום מסמכים, תרגום אתרים, תרגום סימולטני בישיבות, בכנסים, בבתי משפט וכו. פנו אלינו היום ותהנו מתרגומים מקצועיים במחירים מעולים.

תרגום תאילנדית עם מתרגמים מומחים
thumbs up

למה לבחור בזמנהוף שירותי תרגום

זמנהוף שירותי תרגום מחויבת לעמוד בסטנדרטים גבוהים של שירות, סודיות ובקרת איכות ועומדת בכללי אתיקה מוקפדים ביותר. אנו נלווה אותך יד ביד לכל אורך הפרויקט ונדאג כי התרגום המוגמר ידבר בשפת קהל היעד שלך.

יצירת קשר

הזמנת תרגומים

אנו מטפלים גם בתרגומים דחופים/ מהירים וערוכים לטפל בכל גודל של פרוייקט תרגומים, גדול כקטן. הזמן היום תרגום לתאילנדית עם "זמנהוף שירותי תרגום" ותהנה מרמה מקצועית ואיכותית של תרגומים מהירים וקולחים במחירים אטרקטיביים.

דגל תאילנד

קצת על תאילנד

תאילנד ממוקמת בדרום מזרח אסיה ומשתרעת על שטח של כ- 514,000 קמ"ר. עד 1949 נקראה בשם סיאם ורק אז קיבלה את שמה הנוכחי. תאילנד גובלת במדינות: קמבודיה, מלזיה, לאוס ומיאנמר. המטבע הנהוג בתאילנד הוא הבאט ועיר הבירה שלה היא בנגקוק.

תרגום לתאילנדית עושים עם המומחים!

כמות הניבים, המטאפורות התרבותיות, המוסכמות החברתיות והלקסיקון הפנימי בתאילנד מחייב פנייה אל מתרגם מנוסה. אנו מציעים את צוות המתרגמים הרחב בישראל, שירותי תרגום מהירים במיוחד, ובקרת איכות כפולה על כל תרגום. פנו אלינו היום להצעת מחיר עבור תרגום לתאילנדית במחירים אטרקטיביים.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il