תרגום לטורקית עם המומחים שלך לתרגום יבטיח לך שקט נפשי, כי אתה בידיים מקצועיות. זמנהוף שירותי תרגום, חברת תרגום עתירת ניסיון, מזמינה אותך ליהנות משירותי תרגום לטורקית מקצועיים, מדויקים ובמחירים מפתיעים. השפה הטורקית, היא שפה עתיקה, אולם עברה לא מעט טלטלות במאות האחרונות. עד 1928 כונתה השפה טורקית עות'מאנית אך כיום מכונה השפה פשוט 'טורקית'.

תרגום לטורקית על ידי מתרגמים מומחים יתבסס על הטורקית המדוברת כיום ברחבי טורקיה, אך השפה הטורקית מדוברת במדינות נוספות ביניהן: בולגריה, מקדוניה, קפריסין, יוון ועוד, והיא מוכרזת כשפה הרשמית של שתי מדינות: טורקיה וקפריסין. למעשה תרגום לטורקית יחשוף אותך לקהל יעד רחב, המונה יותר מ-90 מיליון איש אשר דוברים את השפה הטורקית.

תרגום לטורקית עם זמנהוף שירותי תרגום יבטיח לך תרגום אחיד והרמוני שיעביר את המסר לקהל היעד שלך.

פנו עכשיו למידע על תרגום לטורקית
דגל טורקיה

נפלאות השפה הטורקית

השפה הטורקית היא שפה שקיבלה את השראתה משתי שפות עיקריות: ערבית ופרסית, וישנם אפילו ביטויים בטורקית המזכירים מילים בעברית. כאשר עורכים תרגום לטורקית חשוב להבין היטב את קהל היעד, את התרבות שלו ואת המנטליות המשתנה.

תרגומים עם המומחים

זמנהוף שירותי תרגום מציעה תרגום לטורקית בנוסף לתרגום למגוון רחב של של שפות. בתרגום לטורקית חשוב כי המתרגם יהיה דובר טורקית כשפת אם.

אחלה
יצירת קשר

הצעת מחיר לתרגום טורקית

המתרגמים שלנו ב"בזמנהוף שירותי תרגום" מביאים אתם ניסיון של שנים בתרגום מסמכים וטקסטים מכל סוג. פנו היום וקבלו הצעת מחיר לתרגום טורקית.

זקוקים לשירותי תרגום לטורקית?

אנו מתמחים בביצוע תרגום מטורקית או לטורקית מכל שפה שתוכלו לדמיין, בצורה מקצועית, תוך שימת דגש על שמירת משמעות מסמך המקור וביצוע בקרת איכות כפולה על ידי מתרגם שני, כך שמובטח לכם תרגום קריא, איכותי, ונאמן למקור, אשר ישרת אתכם נאמנה בעסקים בינלאומיים, בכנסים ובהתכתבויות.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il