זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגום אקדמי מקצועי לסגל אקדמי, למוסדות אקדמיים, או לחוקרים ומרצים באופן פרטי. שירותי תרגום אקדמי ניתנים על ידי מתרגמים מקצועיים שהגיעו מהאקדמיה ועברו למגזר הפרטי, או מתרגמים שעודם מכהנים כיום בדרגות בכירות באקדמיה. הלקוחות שלנו נהנים מתרגומים איכותיים הנערכים בכפוף לכל לוח זמנים ובכל היקף ויודעים כי הם נמצאים בידיים מקצועיות ומיומנות, המכירות מלפני ולפנים את קהל היעד ואת הניבים הרווחים במקומות שונים בעולם.

שירותי תרגום אקדמי ב"זמנהוף - שירותי תרגום" מתבצעים על ידי מתרגמים מקצועיים בהתאם לתחום האקדמי הנדון. המתרגמים שלנו העוסקים בתרגום חומר אקדמי באים מדיסציפלינות אקדמאיות שונות, בשפות שונות (אגב, לרוב תרגום לאנגלית או ליתר דיוק מעברית לאנגלית) ועל כן אנו ערוכים לספק שירותי תרגום אקדמי במגוון רחב של נושאים.

כל תרגום עובר אצלנו בקרת איכות מדוקדקת על ידי מתרגמים נוספים ועורכים לשוניים, כך שהמוצר המוגמר המתקבל הוא מושלם. פרט לתרגום אקדמי אנו מציעים תרגומים במגוון תחומים נוספים, כמו: תרגום משפטי, תרגום סימולטני, תרגום מסמכים ועוד.

תרגום אקדמי במחירים מעולים

תרגום מאמרים אקדמייים

תרגום מאמרים אקדמיים מכל תחום אקדמי כולל מאמרים בנושא מדע, טכנולוגיה, כימייה, ביולוגיה, מדעים מתקדמים ועוד, עם מתרגמים אקדמאים מומחים.
תרגום מאמרים אקדמייים

תרגום מחקרים

תרגום מחקרים אקדמיים מאוניברסיטאות בכל רחבי העולם, לכל שפה, במהירות ובמקצועיות, עם צוות מתרגמים מנוסה ובמחירים מעולים.
תרגום מחקרים

תרגום עבודות אקדמיות

תרגום תזות ועבודות אקדמיות בתחומים שונים בכל גודל, כולל תרגום גרפיקות בתוך העבודה, גרפים, תמונות, וסרטונים.
תרגום עבודות אקדמיות

תרגום כתבי עת

תרגום כתבי עת ומגזינים אקדמיים מרחבי העולם בכל שפה, בין אם מדובר במגזין וירטואלי או במהדורה מודפסת, במחירים מעולים ובצורה מהירה.
תרגום כתבי עת

חברת תרגומים מנוסה

מבצע!!! הנחות לסטודנטים

אנו ב"זמנהוף- שירותי תרגום" מכירים היטב את עולמם של הסטודנטים בישראל המחלקים את זמנם בין עבודה קשה ללימודים מאתגרים, ועל כן מציעים הנחות מיוחדות עבור תרגום אקדמי לסטודנטים.

תרגומים אקדמאיים נפוצים

שירותי התרגום האקדמי שלנו כוללים: תרגום מאמרים אקדמיים, תרגום טקסטים, תרגום כתבי עת אקדמיים, תרגום מחקרים אקדמיים, תרגום עבודת אקדמיות כגון תזות, עבודות סמינריוניות, פרו סמינרים, תרגום דוקטורטים ועוד.

תרגום אקדמי מקצועי

אם גם אתם סטודנטים, מוזמנים ליהנות מההנחות המיוחדות שלנו לסטודנטים עבור כל סוגי התרגומים עם הצגת תעודת סטודנט. שירותי תרגום אקדמי מקצועיים, בזמן קצר ובאיכות גבוהה.

זמנהוף שירותי תרגום - המומחים בתרגום אקדמי

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il