תרגום מאמרים

תרגום מאמרים הוא תחום פופולרי בקרב סטודנטים, מדענים, עיתונאים ואנשי מחקר, בתחומי מדע טכנולוגיה, והגות שונים, שמעוניינים להרחיב את קהל הקוראים שלהם בארץ ובעולם. כאשר ניגשים לתרגם מאמר יש לבחור את המתרגם המתאים ביותר לסוג הטקסט הרצוי, ולקחת בחשבון את קהל היעד אליו ממוען הטקסט המתורגם.

דוגמה טובה כדי להבין את הצורך הוא תרגום של מאמר העוסק בביולוגיה. בעולם המדע והביולוגיה יש אינספור מונחים ולינגו פנימי אשר משמש את אנשי המקצוע כדי לתקשר אחד עם השני. מתרגם אשר איננו מהתחום עשוי לפרש מילים מסויימות בצורה שגוייה וכך להשפיע על התרגום הסופי וליצור מאמר אשר סוטה מכוונת הכותב המקורי.

עוד דוגמה מעולה היא תרגום משפטי. מסמכים משפטיים מכילים מונחים יחודיים לתחום. קחו לדוגמה את המונח "תום לב" שכוונתו שונה לגמרי בדיני חוזים לעומת כוונתו בשיח היומיומי. טעות במינוח כזה עלול לסכן צד אחד בחוזה אשר לא חתם בתום לב על החוזה וחשב שהוא מוגן. מסיבות אלו וגם בשל חוקים הנוגעים ישירות לתרגום משפטי, יש למצוא מתרגם אשר מוסמך לתרגם מסמכים משפטיים.

רק חברת תרגומים גדולה ומבוססת מחזיקה בצוות מתרגמים גדול מספיק בכדי לתרגם את הטקסט שלכם. אנו מטפלים במאות רבות של פניות מאנשי אקדמיה המבקשים תרגום לסטודנטים של מאמרים אקדמי שונים.

תרגום מאמרים עם המומחים
בקרת איכות

תרגום מאמרים עם בקרת איכות

זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגומים מקצועיים לאינספור מוסדות לימוד, עסקים, חברות ישראליות, חברות בינלאומיות, ולקוחות פרטיים. אנו עושים כל שנדרש על מנת לספק לכם תרגום איכותי ומקצועי, ולכן כל תרגום עובר בקרת איכות על ידי מתרגם שני, כך שמובטח לכם שירות מקצועי ומהימן.

תרגום מאמרים מכל סוג

כל מאמר וכל טקסט מקצועי דורש גישה שונה בהתאם לאוצר המילים ולתחום הידע בו נעשה שימוש באותו מאמר. לכן המתרגמים שלנו חולשים בהתמחותם על מגוון תחומים מקצועיים, וערוכים לספק לכם תרגום מאמרים לכל שפה בהתאם לנושא המאמר.
תרגום מסמכים
תרגום מהיר

מחירים אטרקטיביים ושירות מהיר

זקוקים לתרגום מהיר במיוחד? הגעתם למקום הנכון. זמנהוף שירותי תרגום ערוכה לספק לכם תרגום מהיר תוך עמידה בלוח זמנים ומבלי לפגום באיכות התרגום המוגמר. בנוסף איתנו תהנו מתרגומים במחירים מפתיעים של טקסטים מכל סוג ובמיוחד עבור שפות נפוצות בשימוש.

לבחור במתרגם הנכון

צוות מתרגמים מקצועי

בין המתרגמים שלנו אנשי אקדמיה, עורכי דין, פרופסורים מתחומים שונים. אנשי מקצוע עם נסיון עשיר, שהנם מומחים בתרגום מאמרים ומסמכים. כך אנו יכולים להציע לכם את התרגום הטוב ביותר במחיר הנמוך ביותר.

למה לבחור בנו ?

אנו "זמנהוף שירותי תרגום" מתגאים במתן שירות תרגומים מהיר ומקצועי. כל תרגום מאמר עובר מנגנון של בקרת איכות על ידי מתרגם שני להבטחת איכות התרגום.

איך זה עובד ?

כל שעליכם לעשות הוא לבקר בדף "הצעת מחיר לתרגום" שם תוכלו לשלוח לנו בקשה להצעת מחיר בצירוף הקובץ המכיל את המאמר. לדוגמה לשלוח מסמך וורד (WORD) או מסמך טקסט מכל סוג ואנו נשוב אליכם במהרה עם מחיר אטרקטיבי לתרגום לו אתם זקוקים. לאחר אישור אנו נבחר את המתרגם המתאים ביותר למאמר שלכם בהתאם לשפות הרצויות וסוג התוכן בו עוסק הטקסט, ותוך זמן קצר תקבלו מאמר מתורגם ישירות לתיבת המייל שלכם.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il