תרגום מסמכים

"זמנהוף - שירותי תרגום" מתמחה בתרגום מסמכים מקצועי, מהיר ואמין. כאשר מדובר בתרגום של מסמכים ו/או תרגום של תעודות אתם זקוקים למתרגמים מומחים. תרגום מסמכים דורש לרוב מומחיות הן בתחום תוכן המסמך הנדון והן בשפת היעד ועל פי רוב משמעו תרגום משפטי כגון מסמכים משפטיים, פסקי דין מורכבים, חוזים עסקיים או פרטיים וכן הלאה.

תרגום משפטי דורש מומחיות בתחום המשפט: עורכי דין, משפטנים וכיוצא באלה . דוגמא נוספת לתרגום מסמך או תרגום תעודה הוא תרגום רפואי , תרגום אקדמי, תרגום אתרים כמו גם תרגום תוכנה ותרגומים של מסמכים טכניים ושיווקים.

אל תפקידו מסמכים חשובים כגון אלו בידיהם של מתרגמים שאינם מומחים מאחר ותרגום מסמך ו/או תרגום תעודה לקוי מעיד על רמת הידע ועלול אפילו לסיים קשרים עסקים. "זמנהוף - שירותי תרגום" מציעים שירותי תרגום של מסמכים ותרגום תעודות מקצועי, הנערך על ידי מתרגמים מומחים ומנוסים. אנחנו מייחסים חשיבות גדולה לתרגום מסמכים מורכבים ומקפידים להעביר כל פרוייקט תרגומים לבקרת איכות נוספת של עורכים לשוניים ו/או מתרגמים נוספים.

תרגום מסמכים מכל שפה לכל שפה עם מתרגם מומחה

שירות תרגומים אמין

סטנדרטים בינלאומיים של תרגומים

מאחר ואנחנו מכירים היטב את התחום תרגום מסמכים אנחנו מתחייבים בפניי לקוחותינו לשמור על סודיות המסמכים כך שלקוחותינו מוסרים לנו תרגומים ויכולים להיות בראש שקט שהם מקבלים שירות מקצועי ואמין

עומדים לשירותך

בנוסף לבקרת איכות מדוקדקת שאנו עורכים לכל תרגום, לרשותכם עומד ייעוץ ומענה לכל שאלה או בעיה וליווי אישי של נציגי השירות שלנו לכל אורך הפרויקט התרגום

"זמנהוף שירותי תרגום" - חברת התרגומים של ישראל

תרגום מסמכי אקדמיה

צריכים לתרגם מאמר אקדמי? מסמך המתאר מידע אקדמי מתחומים שונים ומאמרים של אוניברסיטאות בעולם? פנו אלינו היום לתרגום איכותי ומקצועי.
תרגום מסמכי אקדמיה

תרגום מסמכים משפטיים

אנו מספקים תרגום מהיר ומקצועי של מסמכים מעולם המשפט עם מתרגמים מומחים בשפה המשפטית שהם לרוב מרצים למשפטים או עורכי דין מנוסים.
תרגום מסמכים משפטיים

תרגום מסמכים טכניים

תרגום עלוני הדרכה, חוברות טכניות והוראות שימוש אל או מ25 שפות מובילות. פנו היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירותי תרגום.
תרגום מסמכים טכניים

תרגום מחקרים מדעיים

צוות מתרגמים רחב במיוחד אשר מגיע מתחומים מקצועיים שונים מאפשר לנו לספק לכם תרגום מחקרים מדעיים ממגוון תחומים על ידי מומחים בתחומם!
תרגום מחקרים מדעיים

תרגום מסמכים רפואיים

תרגום רפואי מקצועי על ידי מתרגמים המגיעים מעולם הרפואה ואפילו מהתחום הרפואי הספציפי לכל שפה מבוקשת במחירים מעולים ובצורה מהירה.
תרגום מסמכים רפואיים

תרגום סיפורת ושירה

תרגום מהיר של מסמכים מסוג הגות, יצירה, מדעי החברה ומדעי המדינה, אשר עוסקים בסיפורת, היסטוריה, פוליטיקה, שירה ועוד. פנו אלינו היום למידע נוסף.
תרגום סיפורת ושירה

תרגום מסמכים רגישים

עם זמנהוף שירותי תרגום הסודיות מובטחת! צריכים לתרגם מסמך בעל אופי אישי? פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.
תרגום מסמכים רגישים

תרגום מסמכי שיווק

תרגום טקסטים שיווקיים דורש התאמה של הטקסט, רמיזות תרבותיות ומטפורות תרבותיות. פנו אלינו היום להזמנת תרגום קריא, ונאמן למקור.
תרגום מסמכי שיווק

זמנהוף שירותי תרגום - חברת התרגומים שלך

"זמנהוף - שירותי תרגום" מתמחה כבר זמן רב במתן שירותי תרגום מסמכים מגוונים עבור לקוחות פרטיים, ארגונים עסקיים ואף בעבור המגזר הציבורי מכל הסוגים וגם מציעים שירותי תרגום דחוף / מהיר מהיום למחר

זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגום מקצועי של מסמכים וטקסטים מכל סוג עם צוות המתרגמים הרחב והמנוסה בישראל כבר למעלה מ25 שנה. אנו מתגאים במתן שירותי תרגום מעולים במחירים אטרקטיביים. פנו אלינו היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור תרגום מסמכים מהיר עם חברת התרגומים של ישראל.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il