זמנהוף שירותי תרגום חברת התרגומים המובילה בישראל, מתמחה במתן שירותי רישום פרוטוקולים על ידי הקלדה בבתי משפט, בכנסים, בישיבות, במפגשים עסקיים וכדומה, עבור אינספור לקוחות עסקיים, מוסדות, ולקוחות פרטיים. פרט לשירותי רישום פרוטוקולים אנו מספקים שירותי הקלטת ישיבות לצרכיי תיעוד על ידי מומחה מחברת זמנהוף שירותי תרגום, שמגיע לפני הישיבה ופורס מיקרופונים, מכשירי הקלטה, ומכשיר גיבוי כדי להבטיח הקלטה איכותית.

שירותי הקלטת ישיבות נפוצים בקרב מוסדות ועסקים אשר מבקשים להקליט ישיבות עסקיות חשובות בהן יש צורך לתעד את השיח בין הנוכחים. בנוסף אנו מספקים שירותי הקלטת ישיבות עבור מוסדות רבים ביניהם רשויות מקומיות, מוסדות לימוד, וחברות ישראליות. זמנהוף שירותי תרגום מתגאה במתן שירות מקצועי ואמין ברחבי הארץ עם צוות מתרגמים ומתמללים מיומן, שנותן שקט נפשי במתן השירות. בין אם אתם זקוקים לשירותי רישום פרוטוקולים או הקלטת ישיבות, אנו נספק לכם את השירות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר.

פנו אלינו היום לשיחת ייעוץ והתאמה בחינם וקבלו פרטים על שירותי הקלדת פרוטוקול או הקלטת ישיבות עם חברת התרגומים המקצועית בישראל – זמנהוף שירותי תרגום!

על פרוטוקול

מהו פרוטוקול ?

פְּרוֹטוֹקוֹל (נקרא בעברית גם פרטי כל) הוא המסמך הנכתב במהלך דיון, ובו מסכמים או מתמללים את הנאמר על ידי הנוכחים, כך שיהווה בסיס להמשך ההתייחסות לדיון. צורת רישום של דברי המשתתפים בדיון בדיוק כפי שנאמרו, מאפיינת פרוטוקולים של מליאת הכנסת (המתפרסמים ב”דברי הכנסת”) ושל ועדותיה. פרוטוקול מסוג זה נקרא פרוטוקול סטנוגרמי.

חברת תרגומים אמינה ומנוסה

זמנהוף שירותי תרגום מובילה את המשק הישראלי ומספקת שירותי תרגום מגוונים עבור אלפי חברות ולקוחות פרטיים מדי שנה. צוות המתרגמים, המתמללים ומומחי השפה שלנו מורכב ממאות מתרגמים מרחבי העולם ומישראל, כל אחד מומחה בתחומו ומקצוען בתרגום שפות.

שירותי תרגום נלווים לשירותי רישום פרוטוקולים

לקוחות המזמינים מאיתנו שירותי רישום פרוטוקול, פעמים רבות שמחים לגלות שאנו מספקים שירותים משלימים לישיבות, לדיונים, ולפגישות עסקים, כמו תרגום סימולטני במגוון שפות, עם כל הציוד הנדרש (מיקרופונים, אוזניות) או תרגום סימולטני של שיחות טלפון, כנסים, עם מתרגמים מומחים ועוד.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il