ציוד תרגום סימולטני

זקוקים לתרגום סימולטני בכנס מקצועי בינלאומי? הגיע מרצה מחו"ל, הגיע מנכ"ל זר לביקור בחברה שלך? רוצים שכולם יבינו את הנאמר בכנס בשפת האם שלהם?

בואו ליהנות משירותי תרגום סימולטני מקצועיים עם "זמנהוף – שירותי תרגום". אצלנו מתמחים ועובדים צוות מתרגמים מקצועיים שיקנו לכנס שלכם הצלחה מסחררת. אז אל תתפשרו, כי תרגום איכותי יעשה את ההבדל! בעוד שתרגום סימולטני לא מקצועי בהכרח יהפוך את האירוע שלכם לאכזבה.

זמנהוף שירותי תרגום נעזרים בציוד לתרגום סימולטני, המקצועי והמשוכלל שקיים היום בשוק. כמו כן, אנו מוכרים ציוד זה לחברות שרוצות באופן קבוע אוזניות ומשדרים אצלם בחברה. ניתן גם להשכיר את הציוד ליום, יומיים, או שבוע, עם או בלי מתרגמים.

אנו מספקים שירותי תרגום סימולטני במגוון שפות כמו תרגום מאנגלית לעברית, צרפתית, רוסית, ערבית ועוד. בנוסף לתרגום זה אנו מספקים תרגומים במגוון תחומים מקצועיים כמו תרגום רפואי, תרגום משפטי, תרגום אתרים , תרגום מסמכים ועוד

תרגום סימולטני מקצועי בפריסה ארצית
תרגום סימולטני בכנסים

תרגום סימולטני בכנסים עסקיים

כנסים עסקיים רבים כוללים נציגים מחברות שונות מרחבי העולם. שיחות חולין בשפה האנגלית ניתן לקיים גם ללא סיוע או התארגנות מראש, אך כשמדובר בכנסים או בפגישות עסקיות רבות חשיבות נוצר הצורך במתרגם סימולטני מקצועי ומנוסה, אשר יכול לתרגם בצורה חיה הרצאות, מצגות עסקיות ודיונים אשר מתרחשים באולם המליאה, בכנסים עסקיים הכוללים מפגש בין חברות בינלאומיות. פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.
הרצאה אקדמית

תרגום סימולטני בהרצאות אקדמיות

הרצאות אקדמיות הן הזדמנות נהדרת להציג חידוש רפואי, מחקר חדש, או כל מידע אחר מהעולם האקדמי. פעמים רבות נדרש תרגום חי של הרצאה אקדמית לשפה שנייה כדי לדבר אל חברי אקדמיה מתחומים שונים. במקרים אלו יש לפנות אל מתרגם מנוסה אשר מכיר התחום המדובר ומבין את המינוחים הפנימיים המקצועיים של אותו התחום.
ירידים

תרגום סימולטני בירידים וכנסים

חברות רבות מהארץ ומהעולם נפגשות בירידים מקצועיים ובכנסים עסקיים עם הרעיון, הפיתוח המקורי שלהן, האפליקציה שלהן או כל רעיון עסקי אחר. במקרים אלו יש דרישה למתרגם מקצועי אשר ישמש כנציג החברה אל מול שאלות, חברות מתעניינות, ומשקיעים. אנו מספקים תרגום סימולטני מקצועי בפריסה ארצית מלאה עם צוות מתרגמים מנוסה ומגוון.
תרגום משפטי

תרגום סימולטני בבתי משפט

זקוקים לשירותי תרגום בבתי משפט, דיונים משפטיים, בוררויות, עדות של עד מומחה המגיע ממדינה זרה? זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגום משפטי סימולטני מקצועי עם צוות מתרגמים אשר נבחרו בקפידה מתוך התחום המשפטי כדי לספק לכם תרגום איכותי, מקצועי ומהימן. פנו אלינו היום למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.

לבחור חברת תרגומים

תרגום לעסקים

זמנהוף שירותי תרגום מתמחה גם בתרגום עוקב בבתי משפט, בהצבת מתרגמים מקצועיים בפגישות עסקיות בחו"ל, תרגום שיחות טלפון עסקיות, כאשר המתרגם נמצא על הקו בשיחת הועידה ועוד...

מתרגם באיזור מגוריכם

הודות למאגר מתרגמים הגדול בישראל אנו יכולים להציע שירותי תרגום סימולטני באיזור מגוריכם עם מתרגם מנוסה. איזורי השירות כוללים את: תל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע, נתניה, הרצליה, בת ים, רמת גן, נתניה, ראשון לציון, רחובות, איזור הכנרת, הצפון ואפילו באילת הרחוקה (צריך תרגום במיקום אחר? צור קשר לפרטים).

ליווי אישי בכל פרויקט תרגומים

להכרת התחום תרגומים בכלל והתרגום הסימולטני בפרט התקשרו עכשיו ותיהנו משירותי תרגום מקצועיים במחירים מעולים עם חברת התרגומים המנוסה והמובילה בישראל "זמנהוף שירותי תרגום"

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il