קיים הבדל בין תרגום מסמכים רגיל לבין תרגום תוכנה או כפי שתהליך זה נקרא בשוק העולמי "לוקליזציה". בתרגום טקסט סטנדרטי הכוונה היא להעברת טקסט משפה לשפה. לדוגמה תרגום מעברית לאנגלית. תרגום תוכנה (לוקליזציה) זוהי מלאכת התאמת אפליקציות למדינה מסוימת, לתרבות מסוימת. לדוגמה תרגום תוכנה מאנגלית אמריקנית לאנגלית בריטית היא דוגמה טובה של תרגום תוכנה עם לוקליזציה.

ומכאן, תרגום תוכנה או לוקליזציה של תוכנה זהו למעשה תהליך הכרוך בהסבה ובהתאמה של תוכנה כך שתציג במסכים את שפתה של מדינת היעד. המטרה היא לאפשר למשתמשי ארץ היעד ליהנות מתוכנה מובנת ומותאמת לתרבות המקומית, כך שהאינטראקציה בין המשתמש לבין התוכנה תהיה טבעית, נוחה וקולחת.

תרגום תוכנה מקצועי טומן בחובו תרגום ממשק המשתמש, תרגום תוכן התוכנה ובמקרים רבים אף תרגום הוראות הפעלה והדרכת משתמשים חדשים.

תרגום תוכנה עושים עם המומחים זמנהוף שירותי תרגום - חברת התרגומים של ישראל

תרגום תוכנה ולוקליזציה, ממשקים ואתרי אינטרנט
תרגום תוכנה

תרגום לבתי תוכנה

בין לקוחותינו תמצאו מגוון רחב של בתי תוכנה. הסיבה היא שאנו מספקים שירותי תרגום תוכנות ולוקליזציה ברמה הגבוהה ביותר, כשהתרגום הולם את תחום הידע עבורו נבנתה התוכנה. תרגום תוכנה כולל בתוכו תרגום מודולים ואפליקציות בהן נעשה שימוש בסוגי מדיה שונים כחלק מהמערכת הכוללת של התכנה.

בקר פלייסטיישן

תרגום משחקי וידאו

בתי תוכנה רבים מספקים פיתוח ויצירה של משחקי וידאו, כאפליקציות או באינטרנט, וזקוקים לתרגום מהיר של הגרפיקות, ההודעות במשחק, ממשק המשתמש (UI) ומדיה שונה בתוך המשחק. זמנהוף שירותי תרגום מתמחה במתן שירות תרגום תוכנות במחירים אטרקטיביים ועם צוות מנוסה של מתרגמים.

דפדפן

תרגום ממשקים אינטרנטיים

תוכנות רבות עושות מעבר מהמחשב הביתי שלנו אל ממשקים אינטרנטיים כיוון שאלו מאפשרים למשתמשי התוכנה לגשת אליה מכל מקום ברשת בצורה קלה ואפילו מהטלפון הנייד שלה ולכן טרנד עולה הוא תרגום של ממשקים אינטרנטיים למגוון שפות כדי להגיע אל קהל לקוחות רב ומגוון יותר מרחבי העולם.

החשיבות של מתרגם תוכנה מומחה

מתרגמים המתמחים בתרגום תוכנה צריכים להיות בקיאים בתוכנות שונות כולל תוכנות גרפיות לסוגיהן, עליהם להכיר היטב טרמינולוגיות תוכנה בתרבות של תוכנת המקור ותוכנת היעד, עליהם להקפיד על אחידות, עקביות ומקצועיות במהלך התרגום.

למה חשוב לתרגם את התוכנה שלכם

תרגום תוכנה יאפשר לכם לפרוץ לשווקים בינלאומיים, ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלכם. אנחנו מתחייבים להתאים את התוכנה לשפת ארץ היעד, לתרבות ארץ היעד, ונלווה אתכם בכל שלב בתהליך התרגום עד לשלב ההטמעה. יחד נצעיד את העסק שלכם קדימה!

תרגום תוכנה עם המומחים בתחום

אנחנו ב"זמנהוף - שירותי תרגום" מספקים שירותי תרגום תוכנה למגוון רחב של שפות, באמצעות מתרגמים מקצועיים המומחים בתחום התוכנה ובקיאים הן בעולם המחשבים בכלל ובענף התוכנה בפרט.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il