תרגום טקסטים

שירותי התרגום של "זמנהוף שירותי תרגום" כוללים מגוון רחב של נושאים, כאלה הדורשים התמחות, כגון: תרגום משפטי, תרגום תוכנה או תרגום אתרים. בנוסף אנו מספקים שירותי תרגום טקסט בתחומים נוספים. כאשר לקוחותינו מבקשים תרגום טקסט תחילה אנו בודקים באיזה נושא הטקסט ולאיזו שפה יש לתרגמו ורק לאחר מכן אנחנו מצוותים מתרגמים השולטים הן בתחום הטקסט והן בשפת יעד הטקסט.

תרגום טקסט דורש מתרגם בעל הכשרה הן כמתרגם והן השכלה או ניסיון בתחום בטקסט. המתרגמים שלנו ב"זמנהוף שירותי תרגום" הינם מתרגמים מקצועיים, מנוסים ובעלי השכלה בתחום התרגום ובשפת היעד.

אנחנו ב"זמנהוף שירותי תרגום" מציעים שירותי תרגום טקסט ללקוחות פרטיים, לבתי עסק מסחריים ולגופים ציבוריים. סטודנטים אשר זקוקים לשירותי תרגום טקסט זוכים להנחות מיוחדות עם הצגת תעודת סטודנט כאשר מדובר בתרגום אקדמי.

רק ב"זמנהוף תרגומים" תקבלו תרגום טקסט מקצועי, אמין ואיכותי. גם אם מדובר בתרגום טקסט בדחיפות גבוהה נוכל לספק לכם שירות מהיר ומהימן. תרגום טקסט עם המומחים - זמנהוף שירותי תרגום.

תרגום טקסטים מהיר במחירים מפתיעים

תרגום טקסט טכני

תרגום טקסטים טכניים עם מתרגמים מנוסים עבור חוברת הוראות שימוש, התכתבויות טכניות, מפרט טכני ועוד בצורה מהירה, מקצועית ובמחירים אטרקטיביים.

תרגום טקסט טכני

תרגום טקסט משפטי

אנו מספקים שירותי תרגום עבור טקסטים משפטיים מכל סוג ובכל שפה עם צוות מתרגמים ייחודי המגיע מעולם המשפט כגון עורכי דין, מרצים למשפטים ועוד.
תרגום טקסט משפטי

תרגום טקסט אקדמי

תרגום טקסטים אקדמיים מכל סוג כגון מאמרים אקדמיים, עבודות תיזה, עבודות מחקר, מגזינים אקדמיים, התכתבויות בין מוסדות לימוד ועוד.
תרגום טקסט אקדמי

תרגום טקסט רפואי

תרגום טקסטים רפואיים מכל סוג על ידי מתרגמים מהתחום הרפואי הרלוונטי בשפת היעד ובשפת המקור עם בקרת איכות כפולה - הסודיות מובטחת!
תרגום טקסט רפואי

תרגום טקסט ספרותי

תרגום טקסטים ספרותיים, היסטורים וקטעי עיתונות עם צוות מתרגמים אשר מגיע מתחום הכתיבה כך שישמר הערך הנוסף המתחבא בין המילים.
תרגום טקסט ספרותי

תרגום טקסט שיווקי

תרגום טקסטים שיווקים בצורה חכמה אשר שומרת על כוונת הכותב המקורי, משחקי לשון ומטפורות אשר נובעות מהתרבות במחירים מפתיעים.
תרגום טקסט שיווקי

תרגום טקסטים מכל סוג

כמה זה עולה ?

בטופס הצעת מחיר לתרגום תוכלו לצרף את הטקסט אותו תרצו לתרגם ואנו נשוב אליכם במהרה עם הצעת מחיר מפורטת. אנו מספקים שירותי תרגום מהירים, מדויקים ומקצועיים ונלווה אתכם לאורך כל אורך הפרויקט.

צוות מתרגמים בינלאומי

לרשות זמנהוף שירותי תרגום עומד צוות מתרגמים בינלאומי הפזור ברחבי העולם. למתרגמים שלנו ניסיון עשיר, בקיאות בתחום התרגום, והכרות עמוקה עם תרבות הטקסט לתרגום. כמו כן אנו מעבירים כל תרגום בדיקה שנייה אצל מתרגם שני אשר מוודא כי אין טעויות, ועורך הלכה למעשה בקרת איכות לתרגום הטקסט.

תחומי תרגום טקסטים מותאמים לצרכיי הלקוח

תרגום טקסטים כולל בתוכו תרגום ספרים ועבודות גמר לסטודנטים, מחקרים ומידע מקצועי עבור עסקים ומעבדות. תרגום התכתבויות, הסכמים, חוזים ועוד. בין לקוחותינו תמצאו חברות רבות, ועשרות אלפי לקוחות פרטיים הנהנים משירותי תרגום עם חברת התרגומים של בישראל.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il