תרגום אתרים

תרגום אתרים זהו עסק למקצוענים! בעידן הגלובלי שבו גבולות מדיניים מטשטשים, עסקים בינלאומיים משגשגים, ויכולת הניעות בין מדינות הופכת לנוחה וקלה יותר ויותר, אנשים פונים לשירותי תרגום אתרים. באמצעות תרגום אתרים תוכלו גם אתם להגדיל את מעגל הלקוחות והיקף המכירות שלכם בקלות ובפשטות.

עסקים רבים משקיעים את מלוא מרצם ויהבם בהקמת אתר, משקיעים מאמץ בעיצוב האתר, בקידום האתר ובפיתוחו, אולם קיימות שאלות פתוחות שיש לתת עליהן את הדעת:

  • מיהו קהל היעד אליו פונה המוצר באתר שלכם?
  • האם תרגום אתרים יגדיל את מעגל הלקוחות?
  • האם לקהילה הבינלאומית עניין באתר שלכם?

אם התשובות לשאלות למעלה הביאו אתכם למסקנה כי אתם יכולים לחדור לזירת המסחר הבינלאומית, או שיש קהל יעד כאן בישראל שדובר שפה זרה ושאתם רוצים ברשימת הלקוחות שלכם, אז דעו שזה קל ופשוט מכפי שחשבתם. תהליך הוספת שפה לאתר שלכם הוא קל ומהיר. כל שדרוש לכם הוא שירות תרגום אתרים מקצועי. צלצלו ל"זמנהוף שירותי תרגום" ותהנו מתרגום ברמה הגבוהה ביותר במחירים אטרקטיביים.

תרגום אתרי אינטרנט עם המומחים

תרגום דפי נחיתה

תרגום דפי נחיתה לטובת מסעות בגוגל אדוורדס או דפי קצה ייעודים, כדי להציע פרופיל חברה באתר ישראלי או בינלאומי. פנו אלינו היום למידע נוסף.
תרגום דפי נחיתה

תרגום אתרי אינטרנט

תרגום אתרי אינטרנט בצורה מהירה לכל שפה מבוקשת, מהשפה העברית או אל השפה העברית, עם צוות מנוסה של מתרגמים מנוסים במחירים מעולים.
תרגום אתרי אינטרנט

תרגום ממשקים אינטרנטיים

תרגום ממשקים סגורים כגון תוכנות אונליין אשר משרתות קהל לקוחות או פונות לקהל משתמשים מהעולם ובישראל. למעלה מ25 שפות תרגום (לרוב מעברית לאנגלית).

תרגום ממשקים אינטרנטיים

תרגום באנרים ומדיה

תרגום טקסטים אשר נמצאים בגרפיקות אינטרנטיות כולל מסמכי PDF, תמונות וגרפיקות שונות, באנרים ומודעות, סרטוני וידאו וכל מדיה אחרת.
תרגום באנרים ומדיה

חברת תרגומים מנוסה

מומחים בתרגום אתרים

"זמנהוף שירותי תרגום" מתמחה בתרגום אתרים למגוון שפות תוך הקפדה על שמירת הקונספט השיווקי הייחודי של כל אתר, ויכולה להצעיד את העסק שלך קדימה.

מאות לקוחות מרוצים

הלקוחות שלנו ב" זמנהוף שירותי תרגום" נהנים מראש שקט בתרגום אתרי אינטרנט למגוון של למעלה מ20 שפות.

תרגומים לפי תחומי מקצוע

בנוסף לתרגום אתרים אנו מציעים תרגומים מגוונים, כגון: תרגום משפטי, תרגום סימולטני, תרגום מסמכים, תרגום רפואי, תרגום טכני ותרגום אקדמי בכל נושא לפי צרכי הלקוח.

למה לבחור בזמנהוף שירותי תרגום

תרגום אתרים עם "זמנהוף שירותי תרגום" מתבצע על ידי מתרגמים מנוסים מהארץ ומהעולם המתמחים ביצירת תוכן שיווקי בשפת היעד. כי אנחנו מקפידים על הפרטים הקטנים.

צרו קשר להזמנת תרגום / מידע נוסף

טלפון:072-235-7545
פקס:072-235-7546
אימייל:office@zamenhof.co.il