מחפשים עבודה כמתרגמים בחברת התרגומים המובילה בישראל? צוות המתרגמים של זמנהוף מגיע מכל תחומי החיים ומורכב מבעלי מקצוע מנוסים דוברי שפות מהארץ ומרחבי העולם. בכדי להצטרף לצוות המתרגמים של זמנהוף כל שעליכם לעשות הוא למלא בצורה מושקעת את הטופס הבא וגם אתם תהיו חלק מצוות המתרגמים העסוק בישראל.

מחפשים עבודה כמתרגמים? מלאו את הטופס הבא להרשמה

פרטי מתרגם

* השימוש בתווים מסויימים נחסם בחלק מהשדות.
0/250 מינימום תווים

זהות אלקטרונית

בנו את הפרופיל החברתי שלכם (אופציונלי)

שפות תרגום

בחרו את שפות המקור ושפות היעד בהן אתם מספקים שירותי תרגום

תחומי התמחות

בחרו את תחומי התרגום בהם אתם מתמחים

 • תרגום מסמכים תרגום מסמכים
 • תרגום משפטי תרגום משפטי
 • תרגום אתרים תרגום אתרים
 • תרגום תוכנות תרגום תוכנות
 • תרגום כתוביות תרגום כתוביות
 • תרגום ספרות תרגום ספרות
 • תרגום טכני תרגום טכני
 • תרגום רפואי תרגום רפואי
 • תרגום סימולטני תרגום סימולטני
 • תרגום אקדמי תרגום אקדמי
 • תמלול תמלול

תנאי שימוש

אשרו את תנאי השימוש להשלמת הרישום

א. זכויות יוצרים ותנאי שימוש: תנאי שימוש אלו מהווים הסכם בין הנרשמים לאתר ובין חברת זמנהוף שירותי תרגום באתר זה ומחוצה לו ועשוים להשתנות מעת לעת בכפוף לצורך וללא התראה מוקדמת או התראה לאחר שינוי. בעת הרשמה לאתר זמנהוף שירותי תרגום אתם מסכימים לשמור על תנאי השימוש באתר ותנאי התנהגות נאותים בעת הגשת תכנים, טקסטים ומדיה שונה. כל הפרה של תנאי השימוש תהווה עילה למחיקת המשתמש ללא התראה מוקדמת. בנוסף אנו (להלן: זמנהוף שירותי תרגום) שומרים לעצמנו את הזכות למחוק כרטיס משתמש ופרטי התחברות לצד כל מדיה רלוונטית ללא התראה מוקדמת.

ב. הרשמה למאגר המתרגמים שלנו: ההצטרפות לאינדקס המתרגמים ולמאגר המתרגמים של זמנהוף שירותי תרגום מוצעת בחינם. למרות זאת אין כל התחייבות מצידה של זמנהוף שירותי תרגום לספק עבודות תרגום לנרשמים למאגר המתרגמים שלנו. אנו בוחרים את צוות המתרגמים שלנו בהתאם לקריטריונים פנימיים והתאמה לפרויקטים הנדרשים, ניסיון עבר ומחיר למילה ושומרים לעצמנו הזכות לבחור איזה מתרגם / מתרגמת ישתלבו כחלק מצוות המתרגמים הקבוע או הזמני שלנו.

ג. כרטיס מתרגם: המידע אשר מוצג בכרטיס המתרגם הציבורי נתון לאישור סופי של מנהל האתר. בנוסף המידע אשר מוצג בכרטיס מתרגם מסונן ויוצג רק מידע חלקי ממנו לקהל הגולשים באתר שלנו. טפסי יצירת קשר כמו גם פרטי יצירת קשר יהיו תמיד פרטי יצירת קשר של חברת זמנהוף שירותי תרגום ולא של מתרגם או חברת תרגומים אחרת. אנו פועלים לשיפור חווית הגולש באתר זמנהוף שירותי תרגום ויתכן כי נחליט להציג מידע משתנה בכרטיס המתרגם בהתאם להנחיות של מנועי החיפוש או כתגובה לפידבקים מגולשי האתר או לחלופין בהתאמה להחלטות אשר נעשו על ידי הנהלת האתר זמנהוף שירותי תרגום.

ד. הסרת מתרגם מהאינדקס:  בעת הרשמה למאגר המתרגמים של זמנהוף שירותי תרגום אתם מאשרים הלכה למעשה כי הפרטים המוצגים באינדקס הינם נכונים ואמיתיים ומתירים לנו לעשות שימוש בפרטים אלו להצגה באינדקס המתרגמים שלנו בהתאם לצרכי האתר. למרות האמור ובהינתן בקשה למחוק כרטיס מתרגם ממאגר המתרגם שלנו אנו נפעל להגשים את בקשתם בהקדם אך יתכן זמן המתנה של שבועיים עד כשבעה שבועות (ימי עסקים) עד למחיקת כרטיס המתרגם המבוקש. שינוי פרטים כגון פרטי התקשרות, שפות תרגום, תחומי התמחות וכדומה תוכלו לבצע בעצמכם בעזרת ממשק ניהול מתרגם לאחר התחברות לאתר.

ה. דירוג מתרגם: ממשק ניהול המתרגמים של זמנהוף שירותי תרגום (כלומר אתר זה) מבצע דירוג אוטומטי של מתרגם על פי מספר פרמטרים קבועים כגון שנות ניסיון, כמות השפות, רמת ההתמחות בתחום ספציפי, השכלה אקדמית, רמת נגישות ועוד מספר פרמטרים אשר נקבעו בעת בניית מאגר המתרגמים. בכדי להנות מציון איכות גבוה יותר תוכלו למלא יותר פרטי התקשרות, להגיש מאמרים ולשפר את הפרופיל שלכם. כל אלו ואחרים יכולים להשפיע על רמת החשיפה של פרופיל המתרגם שלכם וכמות העבודה אשר תקבלו כחלק ממאגר המתרגמים של זמנהוף שירותי תרגום.

ו. פרסום מאמרים וזכויות יוצרים: כחלק משיפור והעשרת הפרופיל של כל מתרגם אנו מאפשרים למתרגמים להגיש מאמרים ולענות על שאלות באתר זמנהוף שירותי תרגום. כאשר אתם מגישים מאמר אתם מוותרים על זכויות היוצרים של אותו מאמר ומאפשרים לנו לעשות שימוש באותו מאמר ללא כל הגבלה. כל מאמר יכלול קישור לפרופיל הכותב וישפר את דירוג הכותב באתר זמנהוף שירותי תרגום ולכן יוביל למספר פרויקטים גדול יותר. למרות שזאת השאיפה והתוצר האוטומטי של מערכת דירוג אוטומטית אין כל התחייבות כי אם יכתבו יותר מאמרים יועברו לך המתרגם הנרשם יותר פרויקטים והדבר נתון לשיקול דעתה של חברת זמנהוף שירותי תרגום בלבד.

ז. הרשמה לדיוורים וקבלת התכתבויות שונות: כאשר אתם נרשמים לאתר זמנהוף שירותי תרגום כמתרגמים אתם מסכימים לקבלת דיוורים רלוונטיים למתרגמים או אחרים כמו גם אימיילים מאת זמנהוף שירותי תרגום אשר יכללו התכתבויות שונות וגם בקשות להצעות מחיר עבור שירותי התרגום שלכם או אימיילים שונים בהתאם לצרכיי חברת זמנהוף שירותי תרגום.

ח. הבהרות ומידע נוסף: ניתן לפנות עם כל שאלה או בקשה למידע נוסף, הבהרה או פירוט נוסף של תנאי השימוש אל זמנהוף שירותי תרגום בעזרת טופס יצירת קשר או בטלפון 072-235-7545 ונשמח לעמוד לשירותכם. זמנהוף שירותי תרגום מספקת תרגומים מקצועיים לחברות, עסקים ומוסדות בפריסה ארצית מלאה עם צוות המתרגמים העשיר והמגוון בישראל.